VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

vonia.sk s. r. o. v likvidácii

Bratislava - Ružinov · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

14 112 €tržby 2025 ▼ 82 %+18 781 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 112 €tržby 2025 ▼ 82 %
+18 781 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 34 090 €, výsledok hospodárenia 462 €
  2. 24 : tržby 78 990 €, výsledok hospodárenia 1 863 €
  3. 25 : tržby 14 112 €, výsledok hospodárenia 18 781 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

vonia.sk s. r. o. v likvidácii (IČO 55588492) mala v roku 2025 tržby 14 112 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci vonia.sk s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok vonia.sk s. r. o.

Za rok 2025 má vonia.sk s. r. o. v závierke tržby 14 112 €, o 82,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 781 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 78 990 €.

Tržby 202514 tis. €▼ −82,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 202524 tis. €
Záväzky 20251 733 €6,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−6 500 €
Zisková marža 2025+133,1 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 3 roky21 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát vonia.sk s. r. o.

Súvaha vonia.sk s. r. o.

Všetky čísla zo závierok vonia.sk s. r. o. (3 roky)
Čísla zo závierok vonia.sk s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 112 €18 781 €25 630 €23 897 €1 733 €−6 500 €+133,1 %
202478 990 €1 863 €20 009 €7 325 €12 684 €3 188 €+2,4 %
202334 090 €462 €11 877 €5 462 €6 415 €765 €+1,4 %

Riziko: zaplatí vonia.sk s. r. o.?

Peniaze od štátu: vonia.sk s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy vonia.sk s. r. o.

Dátum vzniku vonia.sk s. r. o. je 12. 7. 2023. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/172362/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 34 090 € · majetok 11 877 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 14 112 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

vonia.sk s. r. o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

vonia.sk s. r. o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), vonia.sk s. r. o. má 14 112 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je vonia.sk s. r. o. 1 340. z 1 728.

V odvetví v okrese Bratislava II2 949aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb vonia.sk s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava II ›

Sídlo vonia.sk s. r. o.: Bratislava - Ružinov

vonia.sk s. r. o. sídli na adrese Mlynské Nivy 18690/80A, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví2 949okres Bratislava II

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

vonia.sk s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

vonia.sk s. r. o. v likvidácii (IČO 55588492) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 7. 2023, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 3. 2026, po 2 rokoch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 112 € a výsledok hospodárenia +18 781 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Vznik12. 7. 2023
Zánik31. 3. 2026
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy vonia.sk s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu vonia.sk s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu vonia.sk s. r. o.

  • Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II

Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk