LI INVEST, a. s.
Raková · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
LI INVEST, a. s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
LI INVEST, a. s. (IČO 55556779), sídlo Raková, je v registri zapísaná od 11. 7. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Predstavenstvo LI INVEST
Podľa Registra právnických osôb koná za LI INVEST 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci LI INVEST
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok LI INVEST
Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát LI INVEST
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −15 918 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 530 € |
| 2024 | −6 570 € |
| 2023 | −7 818 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LI INVEST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 803 €, vlastné imanie 9 082 € a záväzky 721 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 803 € | 9 082 € | 721 € |
| 2024 | 11 411 € | 10 612 € | 799 € |
| 2023 | 17 244 € | 17 182 € | 62 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LI INVEST (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 530 € | 9 803 € | 9 082 € | 721 € | −1 131 € | — |
| 2024 | — | −6 570 € | 11 411 € | 10 612 € | 799 € | −6 138 € | — |
| 2023 | — | −7 818 € | 17 244 € | 17 182 € | 62 € | −7 876 € | — |
Riziko: zaplatí LI INVEST?
Peniaze od štátu: LI INVEST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LI INVEST
Dátum vzniku LI INVEST je 11. 7. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/11075/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 17 244 €
- Nový zápis v registri: Martin HanusČlen dozorného orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LI INVEST
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
LI INVEST v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
LI INVEST je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Čadca je v tomto odvetví 255 aktívnych subjektov.
Sídlo LI INVEST: Raková
LI INVEST sídli na adrese 1789, 023 51 Raková, okres Čadca. V obci Raková je 1 041 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Raková: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
LI INVEST: IČO, sídlo a základné údaje
LI INVEST, a. s. (IČO 55556779) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Raková, okres Čadca. Dátum vzniku je 11. 7. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ján Valárik.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 11. 7. 2023 |
| Obec | Raková |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy LI INVEST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LI INVEST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LI INVEST
- Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Rakovátypický nepokrytý dopyt 321 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 095 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava627 zmlúv za 3 roky · 6 121 562 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR207 zmlúv za 3 roky · 9 066 578 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
NRF, s.r.o.GT consult, s.r.o.MH-MIRUS s.r.o.JMV plus, s.r.o.VINOHRADY HABSBURG a.s. v konkurze
Najväčšie firmy v obci Raková
MOLITAS, spol. s r.o.DECURIO, s.r.o.K - store, s.r.o.JUKA, s.r.o.ALLTACK, s.r.o.Všetky firmy v obci Raková ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Čadca
TECH Controllers, s. r. o.STAVOCOM SK, s.r.o.V4 Solutions, s.r.o.YEMANITY s.r.o.FB-Cargo s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.