BYROO s. r. o.
Bratislava - Rača · Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
15 263 €tržby 2025 ▼ 73 %+5 808 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 23. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 18 627 €, výsledok hospodárenia 371 €
- 24 : tržby 56 189 €, výsledok hospodárenia 5 688 €
- 25 : tržby 15 263 €, výsledok hospodárenia 5 808 €
BYROO s. r. o. (IČO 55552099) mala v roku 2025 tržby 15 263 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BYROO
V roku 2025 mala BYROO priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 030 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 2 030 € | — |
| 2024 | — | 7 798 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ BYROO
Podľa Registra právnických osôb koná za BYROO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.
Spoločník BYROO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dominik Čuchran100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dominik Čuchranod 30. 6. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BYROO
Za rok 2025 má BYROO v závierke tržby 15 263 €, o 72,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 808 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 56 189 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 774 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BYROO
Najvyššie tržby: rok 2024, 56 189 €. Najnižšie: rok 2025, 15 263 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 263 € |
| 2024 | 56 189 € |
| 2023 | 18 627 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 11 867 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 808 € |
| 2024 | 5 688 € |
| 2023 | 371 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BYROO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +38,1 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BYROO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +38,1 % | +9,3 % |
| 2024 | +10,1 % | +5,3 % |
| 2023 | +2,0 % | +4,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BYROO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 138 €, vlastné imanie 16 866 € a záväzky 4 272 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 138 € | 16 866 € | 4 272 € |
| 2024 | 15 407 € | 11 058 € | 4 349 € |
| 2023 | 8 591 € | 5 371 € | 3 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BYROO (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 263 € | 5 808 € | 21 138 € | 16 866 € | 4 272 € | 9 224 € | +38,1 % |
| 2024 | 56 189 € | 5 688 € | 15 407 € | 11 058 € | 4 349 € | 14 567 € | +10,1 % |
| 2023 | 18 627 € | 371 € | 8 591 € | 5 371 € | 3 220 € | 468 € | +2,0 % |
Riziko: zaplatí BYROO?
BYROO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 111 zmlúv s dodávateľom BYROO v objeme 45 017 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Stredná odborná škola dopravná: 8 340 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2026, 28 145 € v 27 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 27 | 28 145 € |
| 2025 | 8 | 0 € |
| 2024 | 29 | 13 422 € |
| 2023 | 47 | 3 451 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy BYROO
Dátum vzniku BYROO je 30. 6. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: GET PROFI s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/200999/B
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Špecializované centrum poradenstva a prevencie pre deti a žiakov s autizmom alebo ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami, Myjava, hodnota zmluvy 30 €. Firma vznikla 30. 6. 2023.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 18 627 € · majetok 8 591 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122023002
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 15 263 €.
- Zmena obchodného menaPredtým GET PROFI s. r. o., odvtedy BYROO s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BYROO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vzdelávacia činnosť na úseku civilnej ochrany obyvateľstva
- Technik požiarnej ochrany
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.
BYROO v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
BYROO je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), BYROO má 15 263 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 775 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BYROO 243. z 311.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 615 €, polovica do 41 901 €, tri štvrtiny do 100 571 €; 10 % firiem má viac než 388 928 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 615 € |
| medián | 41 901 € |
| horný kvartil | 100 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 928 € |
| BYROO | 15 263 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BYROO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BYROO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BYROO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 263 € | 41 901 € |
| 2024 | 56 189 € | 39 518 € |
| 2023 | 18 627 € | 37 543 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BYROO | 15 263 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 724 € |
| medián kraja | 42 316 € |
| medián Slovenska | 41 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VERTA-AL s. r. o.Modra · tržby 33 794 € (2025)
- Fingerprint Company s.r.o.Dunajská Streda · tržby 33 786 € (2020)
- EXANT s. r. o.Dunajská Streda · tržby 33 761 € (2025)
- DATO-BOZP-PO s.r.o.Smolnícka Huta · tržby 33 752 € (2025)
- Foto - darčeky, s.r.o.Poprad · tržby 33 727 € (2025)
- Geart SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 706 € (2025)
- Moiré s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 33 706 € (2025)
- LuGrin s.r.o.Trnava · tržby 33 690 € (2025)
- kropenada s. r. o.Pezinok · tržby 33 652 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BYROO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo BYROO: Bratislava - Rača
BYROO sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 8 454 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BYROO: IČO, sídlo a základné údaje
BYROO s. r. o. (IČO 55552099) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 6. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Dominik Čuchran. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 263 € a výsledok hospodárenia +5 808 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 6. 2023 |
| Skoršie názvy | GET PROFI s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 774 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 22. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) BYROO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 263 €, typická firma odvetvia 41 901 € (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy BYROO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BYROO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BYROO
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy154zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava227 zmlúv za 3 roky · 1 893 845 € · naposledy 25. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR215 zmlúv za 3 roky · 1 518 426 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.145 zmlúv za 3 roky · 228 400 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 3 215 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KARMA SK, s. r. o.Samospráva na Kľúč SK, s. r. o.Samospráva na Kľúč A, s. r. o.Samospráva na Kľúč, s. r. o.Samospráva na Kľúč E, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Bratislava III
I.P.E.S. Services, a.s.REO AMOS SLOVAKIA, s.r.o.POMBA SK s. r. o.INOPROJEKT s. r. o.SKMOLD, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.