VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Žilina · Pilovanie a hobľovanie dreva

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 21. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu3 roky
zmluvy so štátom0

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka (IČO 55538797), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 29. 8. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Podľa Registra právnických osôb koná za Tiles MV s.r.o., organizačná zložka 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Spoločníci Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Financie a závierky Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Tiles MV s.r.o., organizačná zložka?

Peniaze od štátu: Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Dátum vzniku Tiles MV s.r.o., organizačná zložka je 29. 8. 2023, teda pred 3 rokmi.

  1. Vznik spoločnostiNešpecifikovaná právna forma · Po/11936/L

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Záložne
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. V okrese Žilina je v tomto odvetví 747 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žilina747aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Sídlo Tiles MV s.r.o., organizačná zložka: Žilina

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka sídli na adrese Veľká okružná 17, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 415 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 481aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví747okres Žilina
Na tej istej adrese415aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka: IČO, sídlo a základné údaje

Tiles MV s.r.o., organizačná zložka (IČO 55538797) je nešpecifikovaná právna forma so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 29. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Michael Kunst.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaNešpecifikovaná právna forma
OdvetviePilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611)
Vznik29. 8. 2023
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Tiles MV s.r.o., organizačná zložka

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 83 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 109 tis. €
  • Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MK Gerüstbau Team, s. r. o.Old-Age Care Slowakei s. r. o.DKM Inkasso, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Žilina

aM Trading s. r. o.DREVICOM, s.r.o.MARUNA, s.r.o.PILWOOD SK, s.r.o.MARTIRON s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk