VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

marbleo s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Počítačové programovanie

51 765 €tržby 2025 ▼ 5 %+29 268 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

51 765 €tržby 2025 ▼ 5 %
+29 268 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 38 928 €, výsledok hospodárenia 32 557 €
  2. 24 : tržby 54 552 €, výsledok hospodárenia 30 405 €
  3. 25 : tržby 51 765 €, výsledok hospodárenia 29 268 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

marbleo s. r. o. (IČO 55533523) mala v roku 2025 tržby 51 765 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci marbleo

V roku 2025 mala marbleo priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia marbleo

Podľa Registra právnických osôb konajú za marbleo 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci marbleo

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch marbleo
Podiely spoločníkov na vkladoch marbleo Olena Mirnenko 50,0 %, Volodymyr Mirnenko 50,0 %. Spolu 5 000 €. Olena Mirnenko: 2 500 €, 50,0 %Volodymyr Mirnenko: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Olena Mirnenko50,0 %
  • Volodymyr Mirnenko50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Olena Mirnenkood 5. 7. 2023 2 500 €50,0 %
Volodymyr Mirnenkood 5. 7. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok marbleo

Za rok 2025 má marbleo v závierke tržby 51 765 €, o 5,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +29 268 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 54 552 €.

Tržby 202552 tis. €▼ −5,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202529 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202545 tis. €
Vlastné imanie 202535 tis. €
Záväzky 202510 tis. €22,9 % majetku
Pridaná hodnota 202544 tis. €
Zisková marža 2025+56,5 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky92 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát marbleo

Súvaha marbleo

Všetky čísla zo závierok marbleo (3 roky)
Čísla zo závierok marbleo po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202551 765 €29 268 €45 292 €34 925 €10 367 €43 551 €+56,5 %
202454 552 €30 405 €51 413 €36 062 €15 351 €45 524 €+55,7 %
202338 928 €32 557 €43 303 €37 557 €5 746 €38 573 €+83,6 %

Riziko: zaplatí marbleo?

Peniaze od štátu: marbleo

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy marbleo

Dátum vzniku marbleo je 5. 7. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/170774/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122027072 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 38 928 € · majetok 43 303 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 51 765 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti marbleo

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

marbleo v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

marbleo je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), marbleo má 51 765 €, čo je 96 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je marbleo 593. z 1 077.

V odvetví v okrese Bratislava V2 027aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb marbleo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo marbleo: Bratislava - Petržalka

marbleo sídli na adrese Budatínska 3230/16, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 343 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 442aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 561aktívnych
V tom istom odvetví2 027okres Bratislava V
Na tej istej adrese343aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

marbleo: IČO, sídlo a základné údaje

marbleo s. r. o. (IČO 55533523) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 5. 7. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Olena Mirnenko a Volodymyr Mirnenko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 765 € a výsledok hospodárenia +29 268 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 7. 2023
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) marbleo s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 765 €, typická firma odvetvia 53 909 € (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy marbleo

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu marbleo

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu marbleo

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava V

PIXEL FEDERATION, s.r.o.SOFTEC, spol. s r.o.SOFTIP, a. s.Unicorn Business Systems SK s. r. o.Vigour SK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk