Stavit Plus, s.r.o.
Dolný Štál · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
221 295 €tržby 2025 ▲ 809 %−1 192 €strata 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 73 €, výsledok hospodárenia -5 431 €
- 24 : tržby 24 334 €, výsledok hospodárenia 1 861 €
- 25 : tržby 221 295 €, výsledok hospodárenia -1 192 €
Stavit Plus, s.r.o. (IČO 55530796) mala v roku 2025 tržby 221 295 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Stavit Plus
Podľa Registra právnických osôb konajú za Stavit Plus 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Stavit Plus
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zsolt Vendégh100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zsolt Vendéghod 19. 7. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Stavit Plus
Za rok 2025 má Stavit Plus v závierke tržby 221 295 €, o 809,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 192 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 221 295 €.
Výkaz ziskov a strát Stavit Plus
Najvyššie tržby: rok 2025, 221 295 €. Najnižšie: rok 2023, 73 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 221 295 € |
| 2024 | 24 334 € |
| 2023 | 73 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −4 762 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 192 € |
| 2024 | 1 861 € |
| 2023 | −5 431 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Stavit Plus
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,5 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Stavit Plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,5 % | +4,0 % |
| 2024 | +7,6 % | +3,1 % |
| 2023 | — | +2,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Stavit Plus
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 72 328 €, vlastné imanie 238 € a záväzky 72 090 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 72 328 € | 238 € | 72 090 € |
| 2024 | 44 907 € | 1 430 € | 43 477 € |
| 2023 | 804 € | −431 € | 1 235 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Stavit Plus (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 221 295 € | −1 192 € | 72 328 € | 238 € | 72 090 € | 10 753 € | −0,5 % |
| 2024 | 24 334 € | 1 861 € | 44 907 € | 1 430 € | 43 477 € | 2 013 € | +7,6 % |
| 2023 | 73 € | −5 431 € | 804 € | −431 € | 1 235 € | −5 392 € | −7 439,7 % |
Riziko: zaplatí Stavit Plus?
Peniaze od štátu: Stavit Plus
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Stavit Plus
Dátum vzniku Stavit Plus je 16. 6. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: RR&NCH Holding s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54365/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122013454
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 73 € · majetok 804 €
- Nový štatutár: Zsolt VendéghKonateľ
- Nový spoločník: Zsolt VendéghSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým RR&NCH Holding s. r. o., odvtedy Stavit Plus, s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 221 295 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stavit Plus
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Stavit Plus v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Stavit Plus je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), Stavit Plus má 221 295 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 462 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Stavit Plus 44. z 129.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| Stavit Plus | 221 295 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Stavit Plus
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Stavit Plus s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Stavit Plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 221 295 € | 101 380 € |
| 2024 | 24 334 € | 107 560 € |
| 2023 | 73 € | 108 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Stavit Plus | 221 295 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 103 457 € |
| medián kraja | 116 989 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Online Investment s.r.o.Holice · tržby 554 804 € (2025)
- JASOB, s.r.o.Partizánske · tržby 553 527 € (2025)
- T D Weld s.r.o.Považská Bystrica · tržby 553 036 € (2025)
- Nexo Steel, s.r.o.Prievidza · tržby 552 273 € (2025)
- JJ-MR s.r.o.Hruštín · tržby 551 934 € (2025)
- SOLECO s. r. o.Bardejov · tržby 549 305 € (2025)
- AJMAN s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 549 051 € (2025)
- david marketing and promotion s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 548 110 € (2025)
- TYRONA s.r.o.Bardejov · tržby 545 500 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Stavit Plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Stavit Plus: Dolný Štál
Stavit Plus sídli na adrese Hlavná 1438/115A, 930 10 Dolný Štál, okres Dunajská Streda. V obci Dolný Štál je 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Dolný Štál: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Stavit Plus: IČO, sídlo a základné údaje
Stavit Plus, s.r.o. (IČO 55530796) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Štál, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 16. 6. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Monika Kurtasová a Zsolt Vendégh. Za rok 2025 sú v závierke tržby 221 295 € a výsledok hospodárenia −1 192 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 6. 2023 |
| Skoršie názvy | RR&NCH Holding s. r. o. |
| Obec | Dolný Štál |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Stavit Plus, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 221 295 €, typická firma odvetvia 101 380 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Stavit Plus
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Stavit Plus
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Stavit Plus
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Dolný Štál
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 507 206 € · naposledy 14. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 794 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Dolný Štál
EXATECH, s. r. o.EXATA GROUP, a.s.HKS, s.r.o.STAVEXAT DŠ, s. r. o.Poľnohospodárske družstvo Dolný ŠtálVšetky firmy v obci Dolný Štál ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Dunajská Streda
MEVIS Slovakia, s.r.o.WERTHEIM Production s.r.o.KOVÝR, spol. s r.o.Vígh - Kovovýroba, s.r.o.BOTH, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.