VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Dagny Taggart s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

23 849 €tržby 2025 ▲ 6 %−5 289 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

23 849 €tržby 2025 ▲ 6 %
−5 289 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 22 578 €, výsledok hospodárenia 13 652 €
  3. 25 : tržby 23 849 €, výsledok hospodárenia -5 289 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Dagny Taggart s. r. o. (IČO 55524265) mala v roku 2025 tržby 23 849 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Dagny Taggart

V roku 2025 mala Dagny Taggart priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Dagny Taggart

Podľa Registra právnických osôb koná za Dagny Taggart 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník Dagny Taggart

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Dagny Taggart
Podiely spoločníkov na vkladoch Dagny Taggart Yassaman Omidbakhsh 100,0 %. Spolu 5 000 €. Yassaman Omidbakhsh: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Yassaman Omidbakhsh100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Yassaman Omidbakhshod 16. 6. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Dagny Taggart

Za rok 2025 má Dagny Taggart v závierke tržby 23 849 €, o 5,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −5 289 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 23 849 €.

Tržby 202524 tis. €▲ +5,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−5 289 €strata
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 2025704 €5,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−71 €
Zisková marža 2025−22,2 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky8 363 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Dagny Taggart

Súvaha Dagny Taggart

Všetky čísla zo závierok Dagny Taggart (3 roky)
Čísla zo závierok Dagny Taggart po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202523 849 €−5 289 €14 067 €13 363 €704 €−71 €−22,2 %
202422 578 €13 652 €21 125 €18 652 €2 473 €16 094 €+60,5 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Dagny Taggart?

Peniaze od štátu: Dagny Taggart

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Dagny Taggart

Dátum vzniku Dagny Taggart je 16. 6. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/170333/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 23 849 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Dagny Taggart

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Dagny Taggart v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Dagny Taggart je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), Dagny Taggart má 23 849 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dagny Taggart 986. z 1 368.

V odvetví v okrese Bratislava III3 028aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 612Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dagny Taggart, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo Dagny Taggart: Bratislava - Nové Mesto

Dagny Taggart sídli na adrese Americká 1629/3, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 590aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 396aktívnych
V tom istom odvetví3 028okres Bratislava III
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Dagny Taggart: IČO, sídlo a základné údaje

Dagny Taggart s. r. o. (IČO 55524265) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 6. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Yassaman Omidbakhsh. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 849 € a výsledok hospodárenia −5 289 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 6. 2023
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Dagny Taggart s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 849 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Dagny Taggart

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Dagny Taggart

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Dagny Taggart

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

eyerim s.r.o.Himeji s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III

Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk