TAPINO s. r. o.
Breznička · Činnosti reklamných agentúr
70 €tržby 2024−494 €strata 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 654 €
- 24 : tržby 70 €, výsledok hospodárenia -494 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
TAPINO s. r. o. (IČO 55505651) mala v roku 2024 tržby 70 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TAPINO
V roku 2025 mala TAPINO priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia TAPINO
Podľa Registra právnických osôb konajú za TAPINO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci TAPINO
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TAPINO
Za rok 2024 má TAPINO v závierke tržby 70 €, a výsledok hospodárenia −494 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TAPINO
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −2 232 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −84 € |
| 2024 | −494 € |
| 2023 | −1 654 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TAPINO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 212 €, vlastné imanie 2 768 € a záväzky 444 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 212 € | 2 768 € | 444 € |
| 2024 | 3 226 € | 2 852 € | 374 € |
| 2023 | 3 346 € | 3 346 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TAPINO (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −84 € | 3 212 € | 2 768 € | 444 € | — | — |
| 2024 | 70 € | −494 € | 3 226 € | 2 852 € | 374 € | −45 € | −705,7 % |
| 2023 | — | −1 654 € | 3 346 € | 3 346 € | — | −1 654 € | — |
Riziko: zaplatí TAPINO?
Peniaze od štátu: TAPINO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TAPINO
Dátum vzniku TAPINO je 7. 6. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46586/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 3 346 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAPINO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
TAPINO v odvetví reklama a prieskum trhu
TAPINO je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 44 807 € (7 083 závierok), TAPINO má 70 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Poltár je v tomto odvetví 27 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TAPINO 9. z 8.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 200 €, polovica do 44 807 €, tri štvrtiny do 139 818 €; 10 % firiem má viac než 468 961 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 422 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 200 € |
| medián | 44 807 € |
| horný kvartil | 139 818 € |
| 10 % firiem má viac než | 468 961 € |
| TAPINO | 70 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TAPINO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TAPINO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAPINO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 176 € |
| 2024 | 70 € | 44 807 € |
| 2023 | — | 43 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| TAPINO | 70 € |
|---|---|
| medián kraja | 37 713 € |
| medián Slovenska | 44 807 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Brand Equity Management, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 165 € (2026)
- P420 s.r.o.Michalovce · tržby 160 € (2022)
- TRAIN LINE s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 159 € (2024)
- Evidence-Based Medicine s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 159 € (2025)
- BUSINESS Group s.r.o.Žilina · tržby 154 € (2025)
- ALFANA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 150 € (2025)
- Global Trading Projekt Management s.r.o.Prešov · tržby 150 € (2017)
- BasetMedia, s.r.o.Žilina · tržby 150 € (2025)
- BigWay Dev s. r. o.Prešov · tržby 150 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TAPINO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TAPINO: Breznička
TAPINO sídli na adrese Červeň 11, 985 02 Breznička, okres Poltár. V obci Breznička je 76 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 262. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Breznička: obyvatelia a dáta ›Okres Poltár ›Adresár firiem v okrese Poltár ›
TAPINO: IČO, sídlo a základné údaje
TAPINO s. r. o. (IČO 55505651) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Breznička, okres Poltár. Dátum vzniku je 7. 6. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Igor Kmetík a Ing. Matej Melicherčík. Za rok 2024 sú v závierke tržby 70 € a výsledok hospodárenia −494 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 6. 2023 |
| Obec | Breznička |
| Okres | Okres Poltár |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) TAPINO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 70 €, typická firma odvetvia 44 807 € (medián z 7 083 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poltár ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Poltár ›
Sieť prepojení firmy TAPINO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TAPINO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TAPINO
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Brezničkatypický nepokrytý dopyt 114 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 449 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AGROTECHNIKA, s. r. o.MJM AGROSLUŽBY, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Breznička
PORSTAV&TRANS s. r. o.Clean Service PERLA s.r.o.ROFILPLAST s.r.o.pale s.r.o.J.K.E. s.r.o.Všetky firmy v obci Breznička ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Poltár
AMIRENT s.r.o.Lauko Trade s.r.o.Lepsenyi Corp s.r.o.Focusart Design, s.r.o.EuroSinec s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.