Martina Style Services s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Činnosti reklamných agentúr
10 636 €tržby 2025 ▼ 36 %+21 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 10 392 €, výsledok hospodárenia 45 €
- 24 : tržby 16 676 €, výsledok hospodárenia -2 839 €
- 25 : tržby 10 636 €, výsledok hospodárenia 21 €
Martina Style Services s. r. o. (IČO 55489010) mala v roku 2025 tržby 10 636 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Martina Style Services
osobné náklady v roku 2025 boli 5 067 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5 067 € | — |
| 2024 | — | 9 847 € | — |
| 2023 | — | 5 787 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Martina Style Services
Podľa Registra právnických osôb koná za Martina Style Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník Martina Style Services
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martina Style s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martina Style s. r. o.od 15. 6. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Martina Style Services
Za rok 2025 má Martina Style Services v závierke tržby 10 636 €, o 36,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 16 676 €.
Výkaz ziskov a strát Martina Style Services
Najvyššie tržby: rok 2024, 16 676 €. Najnižšie: rok 2023, 10 392 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 10 636 € |
| 2024 | 16 676 € |
| 2023 | 10 392 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −2 773 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 21 € |
| 2024 | −2 839 € |
| 2023 | 45 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Martina Style Services
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Martina Style Services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,2 % | +6,8 % |
| 2024 | −17,0 % | +4,5 % |
| 2023 | +0,4 % | +2,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Martina Style Services
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 660 €, vlastné imanie 2 227 € a záväzky 5 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 660 € | 2 227 € | 5 433 € |
| 2024 | 5 643 € | 2 206 € | 3 437 € |
| 2023 | 6 272 € | 5 045 € | 1 227 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Martina Style Services (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 636 € | 21 € | 7 660 € | 2 227 € | 5 433 € | 5 548 € | +0,2 % |
| 2024 | 16 676 € | −2 839 € | 5 643 € | 2 206 € | 3 437 € | 7 410 € | −17,0 % |
| 2023 | 10 392 € | 45 € | 6 272 € | 5 045 € | 1 227 € | 5 858 € | +0,4 % |
Riziko: zaplatí Martina Style Services?
Peniaze od štátu: Martina Style Services
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Martina Style Services
Dátum vzniku Martina Style Services je 15. 6. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/170283/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 10 392 € · majetok 6 272 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 10 636 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Martina Style Services
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Vedenie účtovníctva
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Verejné obstarávanie
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Martina Style Services v odvetví reklama a prieskum trhu
Martina Style Services je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), Martina Style Services má 10 636 €, čo je 23 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 883 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Martina Style Services 670. z 793.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 819 €, polovica do 46 176 €, tri štvrtiny do 137 671 €; 10 % firiem má viac než 509 877 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 395 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 819 € |
| medián | 46 176 € |
| horný kvartil | 137 671 € |
| 10 % firiem má viac než | 509 877 € |
| Martina Style Services | 10 636 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Martina Style Services
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Martina Style Services s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Martina Style Services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 10 636 € | 46 176 € |
| 2024 | 16 676 € | 44 807 € |
| 2023 | 10 392 € | 43 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Martina Style Services | 10 636 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 813 € |
| medián kraja | 48 340 € |
| medián Slovenska | 46 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NAFLEX s. r. o.Topoľčany · tržby 25 649 € (2025)
- MD Cor s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 25 640 € (2025)
- mardo-ski s. r. o.Budimír · tržby 25 624 € (2025)
- ALLWA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 25 622 € (2025)
- PICTUS s.r.o.Trnava · tržby 25 616 € (2025)
- bam.sk s. r. o.Budimír · tržby 25 606 € (2025)
- MKI Business s. r. o.Trenčín · tržby 25 605 € (2025)
- friendly media s. r. o.Hozelec · tržby 25 601 € (2025)
- Bratislava Consulting Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 25 599 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Martina Style Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Martina Style Services: Bratislava - Nové Mesto
Martina Style Services sídli na adrese Tomášikova 12570/50A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 45 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Martina Style Services: IČO, sídlo a základné údaje
Martina Style Services s. r. o. (IČO 55489010) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 15. 6. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mgr. Peter Jančár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 636 € a výsledok hospodárenia +21 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 6. 2023 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Martina Style Services s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 636 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Martina Style Services
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Martina Style Services
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Martina Style Services
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 446 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Woodmaster SK, s.r.o.TEDxBratislavaPomlčka, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava III
UNIMEDIA, s.r.o.Dentsu Slovakia s. r. o.Carat - Slovakia, s.r.o.Skymat s. r. o.Marketing SZĽH, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.