VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Littleone Group s. r. o.

Nitra · Generálne čistenie budov

20 984 €tržby 2023−1 636 €strata 2023

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 4. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 984 €tržby 2023
−1 636 €strata 2023
  1. 23 : tržby 20 984 €, výsledok hospodárenia -1 636 €

Littleone Group s. r. o. (IČO 55480349), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 31. 5. 2023 do 13. 4. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Littleone Group

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Littleone Group

Za rok 2023 má Littleone Group v závierke tržby 20 984 €, a výsledok hospodárenia −1 636 €.

Tržby 202321 tis. €
Výsledok hospodárenia 2023−1 636 €strata
Majetok (aktíva) 202332 tis. €
Vlastné imanie 20233 364 €
Záväzky 202328 tis. €89,4 % majetku
Pridaná hodnota 202349 €
Zisková marža 2023−7,8 %medián odvetvia +2,8 %
Všetky čísla zo závierok Littleone Group (1 rok)
Čísla zo závierok Littleone Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202320 984 €−1 636 €31 642 €3 364 €28 278 €49 €−7,8 %

Riziko: zaplatí Littleone Group?

Peniaze od štátu: Littleone Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Littleone Group

Dátum vzniku Littleone Group je 31. 5. 2023. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60541/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 20 984 € · majetok 31 642 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Littleone Group v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

Littleone Group je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 916 € (4 189 závierok), Littleone Group má 20 984 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 652 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Littleone Group 141. z 189.

V odvetví v okrese Nitra652aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 189Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Littleone Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Nitra ›

Sídlo Littleone Group: Nitra

Littleone Group sídli na adrese Palánok 1, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 244 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 286aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví652okres Nitra
Na tej istej adrese244aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Littleone Group: IČO, sídlo a základné údaje

Littleone Group s. r. o. (IČO 55480349) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 31. 5. 2023, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 4. 2026, po 2 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 20 984 € a výsledok hospodárenia −1 636 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Vznik31. 5. 2023
Zánik13. 4. 2026
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Littleone Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Littleone Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Littleone Group

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Nitra

Balková s.r.o.FOUR FOUR, s.r.o.vitalvela s. r. o.Eco upratujeme, s.r.o.LARA SERVIS, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk