RF Sale 11, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Zemné práce
5 667 €tržby 2024 ▼ 94 %+14 €zisk 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 89 502 €, výsledok hospodárenia 2 245 €
- 24 : tržby 5 667 €, výsledok hospodárenia 14 €
RF Sale 11, s. r. o. (IČO 55472214) mala v roku 2024 tržby 5 667 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Spoločník RF Sale 11
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- INTRA24 a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| INTRA24 a.s.od 11. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RF Sale 11
Za rok 2024 má RF Sale 11 v závierke tržby 5 667 €, o 93,7 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +14 €. Závierky máme za 2 roky (2023 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 89 502 €.
Výkaz ziskov a strát RF Sale 11
Najvyššie tržby: rok 2023, 89 502 €. Najnižšie: rok 2024, 5 667 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 5 667 € |
| 2023 | 89 502 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 259 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 14 € |
| 2023 | 2 245 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RF Sale 11
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RF Sale 11 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +0,2 % | +3,0 % |
| 2023 | +2,5 % | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RF Sale 11
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 9 759 €, vlastné imanie 7 259 € a záväzky 2 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9 759 € | 7 259 € | 2 500 € |
| 2023 | 12 938 € | 7 245 € | 5 693 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RF Sale 11 (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5 667 € | 14 € | 9 759 € | 7 259 € | 2 500 € | −2 082 € | +0,2 % |
| 2023 | 89 502 € | 2 245 € | 12 938 € | 7 245 € | 5 693 € | 499 € | +2,5 % |
Riziko: zaplatí RF Sale 11?
Peniaze od štátu: RF Sale 11
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RF Sale 11
Dátum vzniku RF Sale 11 je 30. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: Moderný maklér ZS s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/169856/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 89 502 € · majetok 12 938 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 2, posledné tržby 5 667 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Moderný maklér ZS s. r. o., odvtedy RF Sale 11, s. r. o.
- Nový spoločník: INTRA24 a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RF Sale 11
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
RF Sale 11 v odvetví špecializované stavebné práce
RF Sale 11 je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 046 € (13 702 závierok), RF Sale 11 má 5 667 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 011 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RF Sale 11 365. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 208 €, polovica do 79 046 €, tri štvrtiny do 293 657 €; 10 % firiem má viac než 881 970 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 645 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 208 € |
| medián | 79 046 € |
| horný kvartil | 293 657 € |
| 10 % firiem má viac než | 881 970 € |
| RF Sale 11 | 5 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RF Sale 11
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RF Sale 11 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RF Sale 11 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 5 667 € | 79 046 € |
| 2023 | 89 502 € | 84 776 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| RF Sale 11 | 5 667 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 60 103 € |
| medián kraja | 76 162 € |
| medián Slovenska | 79 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OBD SERVIS, s. r. o.Stakčín · tržby 12 752 € (2025)
- BS - RENOMALL, s.r.o.Galanta · tržby 12 750 € (2025)
- SPS-SG s. r. o.Hôrky · tržby 12 743 € (2025)
- SEBRO s. r. o.Šaľa · tržby 12 740 € (2023)
- LIVECO, s.r.o.Nitra · tržby 12 735 € (2025)
- HMploty s. r. o.Dunajská Lužná · tržby 12 730 € (2025)
- ORYN s. r. o.Veličná · tržby 12 721 € (2025)
- Žltý Inštalatér s. r. o.Drienica · tržby 12 711 € (2025)
- LEMIR s.r.o.Sučany · tržby 12 710 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RF Sale 11, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RF Sale 11: Bratislava - Petržalka
RF Sale 11 sídli na adrese Zuzany Chalupovej 4018/18, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 28 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
RF Sale 11: IČO, sídlo a základné údaje
RF Sale 11, s. r. o. (IČO 55472214) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 30. 5. 2023, na trhu je 3 roky. Za rok 2024 sú v závierke tržby 5 667 € a výsledok hospodárenia +14 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 5. 2023 |
| Skoršie názvy | Moderný maklér ZS s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) RF Sale 11, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 5 667 €, typická firma odvetvia 79 046 € (medián z 13 702 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy RF Sale 11
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RF Sale 11
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RF Sale 11
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.992 zmlúv za 3 roky · 1 184 743 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny396 zmlúv za 3 roky · 7 405 928 € · naposledy 14. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever142 zmlúv za 3 roky · 3 092 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
RF Sale 20, s. r. o.RF Sale 12, s. r. o.RF Sale 21, s. r. o.RF sale 24, s. r. o.RF sale 23, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Bratislava V
GH Trading, s. r. o.Karoq, s. r. o.Bau - Krafft SK s.r.o.Project Consultants, s. r. o.ATIZ SK, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.