B C S R Trade s. r. o.
Banská Bystrica · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
90 688 €tržby 2025+1 547 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -339 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 346 €
- 25 : tržby 90 688 €, výsledok hospodárenia 1 547 €
B C S R Trade s. r. o. (IČO 55464297) mala v roku 2025 tržby 90 688 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ B C S R Trade
Podľa Registra právnických osôb koná za B C S R Trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci B C S R Trade
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- B C S R, s.r.o.75,0 %
- Ing. Milan Lupták25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| B C S R, s.r.o.od 18. 5. 2023 | 3 750 € | 75,0 % |
| Ing. Milan Luptákod 18. 5. 2023 | 1 250 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok B C S R Trade
Za rok 2025 má B C S R Trade v závierke tržby 90 688 €, a výsledok hospodárenia +1 547 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát B C S R Trade
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −18 138 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 547 € |
| 2024 | −19 346 € |
| 2023 | −339 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha B C S R Trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 789 770 €, vlastné imanie −13 138 € a záväzky 802 908 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 789 770 € | −13 138 € | 802 908 € |
| 2024 | 700 050 € | −14 685 € | 714 735 € |
| 2023 | 691 559 € | 4 661 € | 686 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok B C S R Trade (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90 688 € | 1 547 € | 789 770 € | −13 138 € | 802 908 € | 3 163 € | +1,7 % |
| 2024 | — | −19 346 € | 700 050 € | −14 685 € | 714 735 € | −77 € | — |
| 2023 | — | −339 € | 691 559 € | 4 661 € | 686 898 € | −339 € | — |
Riziko: zaplatí B C S R Trade?
Peniaze od štátu: B C S R Trade
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy B C S R Trade
Dátum vzniku B C S R Trade je 18. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46447/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 691 559 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121991520
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2025 firma vykázala 90 688 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 90 688 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti B C S R Trade
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
B C S R Trade v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
B C S R Trade je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), B C S R Trade má 90 688 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 873 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je B C S R Trade 136. z 429.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| B C S R Trade | 90 688 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- B C S R Trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby B C S R Trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | B C S R Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 90 688 € | 46 749 € |
| 2024 | — | 42 193 € |
| 2023 | — | 41 565 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| B C S R Trade | 90 688 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 46 654 € |
| medián kraja | 42 700 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Centrum GARA s. r. o.Dubnica nad Váhom · tržby 208 718 € (2025)
- EnerGG, s. r. o.Ružomberok · tržby 208 547 € (2025)
- ZAS s.r.o.Lužianky · tržby 208 460 € (2025)
- KM Flight Research and Training, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 327 € (2025)
- K&K Real Estate I. s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 068 € (2025)
- Martin Kinček s.r.o.Bošany · tržby 208 015 € (2025)
- CHC Slovakia s.r.o.Banská Bystrica · tržby 207 956 € (2022)
- PARNICK POWER s.r.o.Nitra · tržby 207 927 € (2022)
- Jedds, s.r.o.Pavčina Lehota · tržby 207 538 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb B C S R Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo B C S R Trade: Banská Bystrica
B C S R Trade sídli na adrese Pod Urpínom 21, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
B C S R Trade: IČO, sídlo a základné údaje
B C S R Trade s. r. o. (IČO 55464297) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 18. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Milan Lupták. Za rok 2025 sú v závierke tržby 90 688 € a výsledok hospodárenia +1 547 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 5. 2023 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) B C S R Trade s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 90 688 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy B C S R Trade
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu B C S R Trade
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu B C S R Trade
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 095 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava627 zmlúv za 3 roky · 6 121 562 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR207 zmlúv za 3 roky · 9 066 578 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FENESTRA Sk, spol. s r.o.GRAPP s.r.o.B C S R, s.r.o.B C S R Recovery s.r.o.B C S R Experts s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Banská Bystrica
STEFE SK, a. s.Sigmatrans s. r. o. „v konkurze“Copler, s. r. o.2&2 COMPANY s.r.o.SGS Holding a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.