ENAM s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Športové činnosti i. n.
31 525 €tržby 2025 ▲ 37 %+28 373 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 22 930 €, výsledok hospodárenia 10 984 €
- 25 : tržby 31 525 €, výsledok hospodárenia 28 373 €
ENAM s.r.o. (IČO 55451756) mala v roku 2025 tržby 31 525 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ENAM
Podľa Registra právnických osôb koná za ENAM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník ENAM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ENAM
Za rok 2025 má ENAM v závierke tržby 31 525 €, o 37,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 373 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 31 525 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 153 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ENAM
Najvyššie tržby: rok 2025, 31 525 €. Najnižšie: rok 2024, 22 930 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 31 525 € |
| 2024 | 22 930 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 39 357 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 28 373 € |
| 2024 | 10 984 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ENAM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +90,0 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ENAM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +90,0 % | +3,5 % |
| 2024 | +47,9 % | +2,6 % |
| 2023 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ENAM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 49 447 €, vlastné imanie 44 356 € a záväzky 5 091 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 49 447 € | 44 356 € | 5 091 € |
| 2024 | 17 922 € | 15 984 € | 1 938 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ENAM (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 525 € | 28 373 € | 49 447 € | 44 356 € | 5 091 € | 31 525 € | +90,0 % |
| 2024 | 22 930 € | 10 984 € | 17 922 € | 15 984 € | 1 938 € | 12 930 € | +47,9 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí ENAM?
Peniaze od štátu: ENAM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ENAM
Dátum vzniku ENAM je 21. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/173267/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 31 525 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ENAM
- športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veĺkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- reklamné,marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
ENAM v odvetví šport, zábava a rekreácia
ENAM je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), ENAM má 31 525 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 899 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENAM 90. z 190.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| ENAM | 31 525 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ENAM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ENAM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ENAM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 31 525 € | 19 760 € |
| 2024 | 22 930 € | 17 500 € |
| 2023 | — | 16 417 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ENAM | 31 525 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 29 685 € |
| medián kraja | 27 789 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ŠK DOBŠINÁDobšiná · tržby 78 459 € (2025)
- Športový klub Olympia BobrovBobrov · tržby 78 273 € (2024)
- Futbalový Club Slovan ModraModra · tržby 78 252 € (2025)
- Atletický legionársky klub, občianske združenieMoldava nad Bodvou · tržby 78 213 € (2025)
- Futbalový klub Tatran TurzovkaTurzovka · tržby 78 118 € (2025)
- NAYTILUS FIT STUDIO s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 78 062 € (2024)
- Express Life s.r.o.Senec · tržby 78 038 € (2025)
- BeneSport consulting s. r. o.Ľubotice · tržby 77 933 € (2025)
- Barbara Bestvina s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 77 908 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENAM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ENAM: Bratislava - Petržalka
ENAM sídli na adrese Budatínska 3056/55, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
ENAM: IČO, sídlo a základné údaje
ENAM s.r.o. (IČO 55451756) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 21. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Nenad Miloševič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 525 € a výsledok hospodárenia +28 373 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Športové činnosti i. n. (SK NACE 9319) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 10. 2023 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 153 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) ENAM s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 525 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy ENAM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ENAM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ENAM
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy153zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR625 zmlúv za 3 roky · 236 248 480 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR213 zmlúv za 3 roky · 68 685 767 € · naposledy 15. 9. 2026NŠC134 zmlúv za 3 roky · 25 000 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 1 068 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Bratislava V
DOUBLE CH FARM s. r. o.FC Petržalka futbal a.s.Dukát, s.r.o.Rimavska energy s. r. o.ŠK Dunaj, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.