NT Pham s. r. o.
Višňové · Skrášľovacie a iné kozmetické služby
50 843 €tržby 2025 ▲ 0 %−65 967 €strata 2025aktívna 3 roky3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 15 957 €, výsledok hospodárenia -3 262 €
- 24 : tržby 50 688 €, výsledok hospodárenia -22 387 €
- 25 : tržby 50 843 €, výsledok hospodárenia -65 967 €
NT Pham s. r. o. (IČO 55424309) mala v roku 2025 tržby 50 843 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci NT Pham
V roku 2025 mala NT Pham priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 43 771 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 893 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ostatné činnosti v okrese Žilina bola v roku 2025 1 683 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 43 771 € | — |
| 2024 | — | 9 206 € | — |
| 2023 | — | 4 023 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- NT Pham, odhad zo závierky893 €
- Ostatné činnosti v okrese Žilina1 683 €
- Všetky odvetvia v okrese Žilina1 900 €
- Ostatné činnosti na Slovensku1 390 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Ostatné činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia NT Pham
Podľa Registra právnických osôb konajú za NT Pham 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci NT Pham
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Dinh Hung Pham50,0 %
- Thi Khanh Nguyen50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dinh Hung Phamod 17. 5. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Thi Khanh Nguyenod 17. 5. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NT Pham
Za rok 2025 má NT Pham v závierke tržby 50 843 €, o 0,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −65 967 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 50 843 €.
Výkaz ziskov a strát NT Pham
Najvyššie tržby: rok 2025, 50 843 €. Najnižšie: rok 2023, 15 957 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 50 843 € |
| 2024 | 50 688 € |
| 2023 | 15 957 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −91 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −65 967 € |
| 2024 | −22 387 € |
| 2023 | −3 262 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NT Pham
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −44,2 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NT Pham | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,5 % |
| 2024 | −44,2 % | +3,1 % |
| 2023 | −20,4 % | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NT Pham
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 29 999 €, vlastné imanie −86 616 € a záväzky 116 615 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 29 999 € | −86 616 € | 116 615 € |
| 2024 | 14 924 € | −20 649 € | 35 573 € |
| 2023 | 15 103 € | 1 738 € | 13 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NT Pham (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 843 € | −65 967 € | 29 999 € | −86 616 € | 116 615 € | −16 870 € | −129,7 % |
| 2024 | 50 688 € | −22 387 € | 14 924 € | −20 649 € | 35 573 € | −11 071 € | −44,2 % |
| 2023 | 15 957 € | −3 262 € | 15 103 € | 1 738 € | 13 365 € | 1 091 € | −20,4 % |
Riziko: zaplatí NT Pham?
Peniaze od štátu: NT Pham
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NT Pham
Dátum vzniku NT Pham je 17. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82144/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 15 957 € · majetok 15 103 €
- Nový spoločník: Dinh Hung PhamSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121992521
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 50 843 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NT Pham
- Manikúra
- Pedikúra
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
NT Pham v odvetví ostatné osobné služby
NT Pham je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), NT Pham má 50 843 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 892 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NT Pham 42. z 166.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 574 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 781 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 213 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 574 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 781 € |
| NT Pham | 50 843 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NT Pham
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NT Pham s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NT Pham | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 50 843 € | 29 714 € |
| 2024 | 50 688 € | 28 339 € |
| 2023 | 15 957 € | 26 356 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| NT Pham | 50 843 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 34 685 € |
| medián kraja | 26 257 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kerala, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 227 € (2025)
- Hauzi s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 118 924 € (2025)
- MARPED s.r.o.Zlaté Klasy · tržby 118 427 € (2025)
- Tomáš Burda Beauty, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 118 378 € (2025)
- KO-DA s. r. o.Senica · tržby 118 101 € (2025)
- Svet prírody s. r. o.Považská Bystrica · tržby 117 881 € (2025)
- E-V s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 117 816 € (2025)
- Studio ML s. r. o.Ostrov · tržby 117 794 € (2025)
- Goldskin clinic s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 117 723 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NT Pham, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NT Pham: Višňové
NT Pham sídli na adrese 18, 013 23 Višňové, okres Žilina. V obci Višňové je 408 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.
Višňové: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
NT Pham: IČO, sídlo a základné údaje
NT Pham s. r. o. (IČO 55424309) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Višňové, okres Žilina. Dátum vzniku je 17. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Dinh Hung Pham a Thi Khanh Nguyen. Za rok 2025 sú v závierke tržby 50 843 € a výsledok hospodárenia −65 967 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Skrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 5. 2023 |
| Obec | Višňové |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) NT Pham s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 50 843 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy NT Pham
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NT Pham
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NT Pham
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Višňovétypický nepokrytý dopyt 127 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 371 zmlúv za 3 roky · 5 998 270 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.174 zmlúv za 3 roky · 119 767 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola podnikania a služieb38 zmlúv za 3 roky · · naposledy 3. 7. 2026 Všetkých 311 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Višňové
KPI, s. r. o.ALUBIZ, s. r. o.KL Staving, s.r.o.MAURUM s.r.o.ĎUROŠKA s.r.o.Všetky firmy v obci Višňové ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.02) v okrese Žilina
m-b, s.r.o.Epila Žilina, s.r.o.beauty bar concept s.r.o.MS PLUS, s. r. o.Henry’s Company s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.