ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Martin Lukačovič

Aktívny · Oravské Veselé · podniká od 2023 · 3 roky

Čo robí

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026

Tržby a zisk

Martin Lukačovič: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká3 roky
zmluvy so štátom0

Martin Lukačovič (IČO 55422659), sídlo Oravské Veselé, je v registri zapísaný od 25. 4. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 27. 9. 2026).

Financie a závierky Martin Lukačovič

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Martin LukačovičNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Martin Lukačovič?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Martin Lukačovič z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Martin Lukačovič

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Martin Lukačovič

Dátum vzniku Martin Lukačovič je 25. 4. 2023, teda pred 3 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 560-31096

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Martin Lukačovič

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Martin Lukačovič smie robiť.

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

Martin Lukačovič v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Martin Lukačovič je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 172 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Námestovo172aktívnych subjektov

Informácie a komunikácia v okrese Námestovo ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Oravské Veselé

Martin Lukačovič má miesto podnikania v obci Oravské Veselé, okres Námestovo. V obci Oravské Veselé je 750 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 222.

Subjektov v obci Oravské Veselé750aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 222aktívnych
V tom istom odvetví172okres Námestovo

Oravské Veselé: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

Martin Lukačovič: IČO, sídlo a základné údaje

Martin Lukačovič (IČO 55422659) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Oravské Veselé, okres Námestovo. Začiatok podnikania je 25. 4. 2023, podniká 3 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoMartin Lukačovič
Sídlo029 62 Oravské VeseléPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Námestovo, číslo 560-31096Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 27. 9. 2026 o 05:10.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Vznik25. 4. 2023
ObecOravské Veselé
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Oravské Veselé

Astatium Consulting, s. r. o.Ing. Marek BugajRóbert SučákBrandsoft s. r. o.arbeetrate s. r. o.Dentixia s. r. o.Ing. Jozef KocúrAnton ĎurčákOravské Veselé v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Martin Lukačovič a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk