TS Photography s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Rača · Fotografické činnosti
140 €tržby 2025 ▼ 95 %−1 420 €strata 2025v likvidácii od 1. 6. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -755 €
- 24 : tržby 2 720 €, výsledok hospodárenia -1 450 €
- 25 : tržby 140 €, výsledok hospodárenia -1 420 €
- 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -566 €
TS Photography s. r. o. v likvidácii (IČO 55414443) mala v roku 2025 tržby 140 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TS Photography s. r. o.
Podľa Registra právnických osôb koná za TS Photography s. r. o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník TS Photography s. r. o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Tomáš Školník100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tomáš Školníkod 3. 5. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TS Photography s. r. o.
Za rok 2025 má TS Photography s. r. o. v závierke tržby 140 €, o 94,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 420 €. Závierky máme za 4 roky (2023 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2024: 2 720 €.
Výkaz ziskov a strát TS Photography s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2024, 2 720 €. Najnižšie: rok 2025, 140 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | 140 € |
| 2024 | 2 720 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −4 191 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | −566 € |
| 2025 | −1 420 € |
| 2024 | −1 450 € |
| 2023 | −755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TS Photography s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 5 099 €, vlastné imanie 470 € a záväzky 4 629 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 5 099 € | 470 € | 4 629 € |
| 2025 | 4 868 € | 1 035 € | 3 833 € |
| 2024 | 5 107 € | 2 795 € | 2 312 € |
| 2023 | 5 245 € | 4 245 € | 1 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TS Photography s. r. o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | −566 € | 5 099 € | 470 € | 4 629 € | −376 € | — |
| 2025 | 140 € | −1 420 € | 4 868 € | 1 035 € | 3 833 € | −968 € | −1 014,3 % |
| 2024 | 2 720 € | −1 450 € | 5 107 € | 2 795 € | 2 312 € | −1 369 € | −53,3 % |
| 2023 | — | −755 € | 5 245 € | 4 245 € | 1 000 € | −739 € | — |
Riziko: zaplatí TS Photography s. r. o.?
Peniaze od štátu: TS Photography s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TS Photography s. r. o.
Dátum vzniku TS Photography s. r. o. je 3. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: TS Photography s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/169227/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 245 €
- Zmena obchodného menaPredtým TS Photography s.r.o., odvtedy TS Photography s. r. o. v likvidácii.
- Zapísaný likvidátor: Ing. Tomáš ŠkolníkLikvidátor
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TS Photography s. r. o.
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
TS Photography s. r. o. v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
TS Photography s. r. o. je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť fotografické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 757 závierok), TS Photography s. r. o. má 140 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 784 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TS Photography s. r. o. 312. z 312.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 600 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 100 894 €; 10 % firiem má viac než 385 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 600 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 100 894 € |
| 10 % firiem má viac než | 385 482 € |
| TS Photography s. r. o. | 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TS Photography s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TS Photography s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TS Photography s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | 16 220 € |
| 2025 | 140 € | 42 000 € |
| 2024 | 2 720 € | 39 544 € |
| 2023 | — | 37 655 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TS Photography s. r. o. | 140 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 068 € |
| medián kraja | 42 343 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ABER s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 320 € (2025)
- Pantsy Print s.r.o.Trenčín · tržby 320 € (2025)
- GLAF, s.r.o.Trnava · tržby 319 € (2025)
- International center for translations s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 312 € (2024)
- Swebizz, s.r.o.Cífer · tržby 310 € (2025)
- RAYA - CONSULTING, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 303 € (2025)
- TOP TRANSLATIONS, s.r.o.Námestovo · tržby 300 € (2025)
- TATRA KIA, spoločnosť s ručením obmedzenýmBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 300 € (2025)
- araca s.r.o.Nové Zámky · tržby 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TS Photography s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo TS Photography s. r. o.: Bratislava - Rača
TS Photography s. r. o. sídli na adrese Jurkovičova 7477/3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 027 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
TS Photography s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
TS Photography s. r. o. v likvidácii (IČO 55414443) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 3. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Tomáš Školník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 140 € a výsledok hospodárenia −1 420 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Fotografické činnosti (SK NACE 7420) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 5. 2023 |
| Skoršie názvy | TS Photography s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) TS Photography s. r. o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 140 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 3 757 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy TS Photography s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TS Photography s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TS Photography s. r. o.
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava104 zmlúv za 3 roky · 543 488 € · naposledy 1. 7. 2026Slovenská televízia a rozhlas96 zmlúv za 3 roky · 136 542 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska62 zmlúv za 3 roky · 153 133 € · naposledy 26. 6. 2024 Všetkých 175 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.20) v okrese Bratislava III
MARMANDE 1 s.r.o.Veľká špajza s.r.o.60fps s. r. o.Ponyhouse, s.r.o.PRESSKAM DEVELOPMENT 4 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.