ASRAYA, s. r. o.
Poprad · Ostatné vzdelávanie i. n.
17 602 €tržby 2025 ▼ 14 %+238 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 2 161 €, výsledok hospodárenia -2 209 €
- 24 : tržby 20 408 €, výsledok hospodárenia -1 965 €
- 25 : tržby 17 602 €, výsledok hospodárenia 238 €
ASRAYA, s. r. o. (IČO 55400159) mala v roku 2025 tržby 17 602 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ASRAYA
V roku 2025 mala ASRAYA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 609 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 609 € | — |
| 2024 | — | 1 395 € | — |
| 2023 | — | 201 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia ASRAYA
Podľa Registra právnických osôb konajú za ASRAYA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci ASRAYA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Nicole Ann Grega50,0 %
- Tomáš Grega50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Nicole Ann Gregaod 29. 4. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Tomáš Gregaod 29. 4. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ASRAYA
Za rok 2025 má ASRAYA v závierke tržby 17 602 €, o 13,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +238 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 20 408 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ASRAYA
Najvyššie tržby: rok 2024, 20 408 €. Najnižšie: rok 2023, 2 161 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 17 602 € |
| 2024 | 20 408 € |
| 2023 | 2 161 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −3 936 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 238 € |
| 2024 | −1 965 € |
| 2023 | −2 209 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ASRAYA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,4 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ASRAYA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,4 % | +8,6 % |
| 2024 | −9,6 % | +6,0 % |
| 2023 | — | +5,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ASRAYA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 501 €, vlastné imanie 1 063 € a záväzky 23 438 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 501 € | 1 063 € | 23 438 € |
| 2024 | 44 019 € | 826 € | 43 193 € |
| 2023 | 28 693 € | 2 791 € | 25 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ASRAYA (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 602 € | 238 € | 24 501 € | 1 063 € | 23 438 € | −13 441 € | +1,4 % |
| 2024 | 20 408 € | −1 965 € | 44 019 € | 826 € | 43 193 € | 8 576 € | −9,6 % |
| 2023 | 2 161 € | −2 209 € | 28 693 € | 2 791 € | 25 902 € | −126 € | −102,2 % |
Riziko: zaplatí ASRAYA?
Peniaze od štátu: ASRAYA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ASRAYA
Dátum vzniku ASRAYA je 29. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45864/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 2 161 € · majetok 28 693 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 17 602 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ASRAYA
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
ASRAYA v odvetví vzdelávanie
ASRAYA je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), ASRAYA má 17 602 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 327 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ASRAYA 88. z 130.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| ASRAYA | 17 602 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ASRAYA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ASRAYA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ASRAYA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 17 602 € | 40 000 € |
| 2024 | 20 408 € | 36 975 € |
| 2023 | 2 161 € | 34 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ASRAYA | 17 602 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 36 869 € |
| medián kraja | 34 240 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná škola, Ústredie 976, KlokočovKlokočov · tržby 39 019 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Švábovce 180Švábovce · tržby 39 008 € (2013)
- Materská škola, Mostná 1, ŠuranyŠurany · tržby 38 996 € (2013)
- French Caprice SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 992 € (2025)
- ELLEr, s.r.o.Levice · tržby 38 990 € (2025)
- Materská škola, Litovelská 605/9, Kysucké Nové MestoKysucké Nové Mesto · tržby 38 987 € (2013)
- Words in Motion s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 965 € (2025)
- Materská škola, Komenského 1162/38, Kysucké Nové MestoKysucké Nové Mesto · tržby 38 954 € (2013)
- Materská škola, Dolná 57/37, KremnicaKremnica · tržby 38 949 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ASRAYA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ASRAYA: Poprad
ASRAYA sídli na adrese Rastislavova 3468/34, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
ASRAYA: IČO, sídlo a základné údaje
ASRAYA, s. r. o. (IČO 55400159) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 29. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Nicole Ann Grega a Tomáš Grega. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 602 € a výsledok hospodárenia +238 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 4. 2023 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) ASRAYA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 602 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy ASRAYA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ASRAYA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ASRAYA
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Poprad
IP KONCERN s.r.o.Esteam dent s. r. o.Vzdelávacie a regeneračné centrum, s.r.o.Tatranská akadémia, n.o.FELIX.SOLAR s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.