Stela Čmilňáková
Giraltovce · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
aktívna 0 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026
Tržby a zisk
Stela Čmilňáková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Stela Čmilňáková (IČO 55394141), sídlo Giraltovce, je v registri zapísaný od 14. 4. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).
Stela Čmilňáková: IČO, sídlo a základné údaje
Stela Čmilňáková (IČO 55394141) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Giraltovce, okres Svidník. Dátum vzniku je 14. 4. 2023, podniká 3 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Stela Čmilňáková
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Stela ČmilňákováNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 23,2 mil. €Budúci mesiac 8,6 mil. €Najbližší polrok 31,8 mil. €Najbližší rok 31,8 mil. €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Stela Čmilňáková?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Stela Čmilňáková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Stela Čmilňáková
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Stela ČmilňákováNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 12,7 mil. €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 171,8 mil. €Najbližší rok 577,2 mil. €
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Stela Čmilňáková
Dátum vzniku Stela Čmilňáková je 14. 4. 2023, teda pred 3 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 780-12446
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stela Čmilňáková
V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Stela Čmilňáková smie robiť.
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Stela ČmilňákováNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Stela ČmilňákováNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 3,0 mil. €Budúci mesiac 2,3 mil. €Najbližší polrok 105,4 mil. €Najbližší rok 112,6 mil. €
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Stela Čmilňáková v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Stela Čmilňáková je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. V okrese Svidník je v tomto odvetví 76 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Giraltovce
Stela Čmilňáková má miesto podnikania v obci Giraltovce, okres Svidník. V obci Giraltovce je 623 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 308.
Giraltovce: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›
Diery na trhu v okrese firmy Stela ČmilňákováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Vznik | 14. 4. 2023 |
| Obec | Giraltovce |
| Okres | Okres Svidník |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Stela ČmilňákováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 15,0 mil. €Tento mesiac 333 578 €Posledný polrok 77,7 mil. €Posledný rok 165,4 mil. €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Stela ČmilňákováNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.