Obecné služby Cífer, s. r. o.
Cífer · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
2 972 600 €tržby 2025 ▲ 11 %−2 783 €strata 2025aktívna 3 roky15 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 2 742 557 €, výsledok hospodárenia 166 797 €
- 24 : tržby 2 684 078 €, výsledok hospodárenia 4 898 €
- 25 : tržby 2 972 600 €, výsledok hospodárenia -2 783 €
Obecné služby Cífer, s. r. o. (IČO 55390048) mala v roku 2025 tržby 2 972 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Obecné služby Cífer
V roku 2025 mala Obecné služby Cífer priemerne 15 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 356 434 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 413 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Trnava bola v roku 2025 1 682 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 | 356 434 € | 254 285 € |
| 2024 | 14 | 351 902 € | 251 737 € |
| 2023 | 21 | 180 391 € | 131 021 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Obecné služby Cífer, mzdové náklady na zamestnanca1 413 €
- Administratívne služby v okrese Trnava1 682 €
- Všetky odvetvia v okrese Trnava1 982 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 254 285 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 89 304 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Obecné služby Cífer
Podľa Registra právnických osôb koná za Obecné služby Cífer 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci Obecné služby Cífer
V registri sú zapísaní 7 spoločníkov.
- Obec Cífer100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Obec Cíferod 24. 5. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Obecné služby Cífer
Za rok 2025 má Obecné služby Cífer v závierke tržby 2 972 600 €, o 10,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 783 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 972 600 €.
Výkaz ziskov a strát Obecné služby Cífer
Najvyššie tržby: rok 2025, 2 972 600 €. Najnižšie: rok 2024, 2 684 078 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 972 600 € |
| 2024 | 2 684 078 € |
| 2023 | 2 742 557 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 168 912 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 783 € |
| 2024 | 4 898 € |
| 2023 | 166 797 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Obecné služby Cífer
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,1 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Obecné služby Cífer | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,1 % | +8,4 % |
| 2024 | +0,2 % | +4,9 % |
| 2023 | +6,1 % | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Obecné služby Cífer
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 812 850 €, vlastné imanie 173 912 € a záväzky 638 938 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 812 850 € | 173 912 € | 638 938 € |
| 2024 | 511 939 € | 176 695 € | 335 244 € |
| 2023 | 1 286 187 € | 171 797 € | 1 114 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Obecné služby Cífer (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 972 600 € | −2 783 € | 812 850 € | 173 912 € | 638 938 € | 378 980 € | −0,1 % |
| 2024 | 2 684 078 € | 4 898 € | 511 939 € | 176 695 € | 335 244 € | 372 089 € | +0,2 % |
| 2023 | 2 742 557 € | 166 797 € | 1 286 187 € | 171 797 € | 1 114 362 € | 398 595 € | +6,1 % |
Riziko: zaplatí Obecné služby Cífer?
Obecné služby Cífer a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 79 zmlúv s dodávateľom Obecné služby Cífer v objeme 64 415 139 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Cífer: 64 415 139 € v 79 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 22 393 892 € v 24 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 18 | 20 927 183 € |
| 2025 | 24 | 22 393 892 € |
| 2024 | 9 | 8 876 394 € |
| 2023 | 28 | 12 217 670 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Obecné služby Cífer
Dátum vzniku Obecné služby Cífer je 24. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54185/T
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Obec Cífer, hodnota zmluvy 419 704 €. Firma vznikla 24. 5. 2023.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121997570
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 2 742 557 € · majetok 1 286 187 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 2 972 600 €.
- Najväčšia verejná zmluva: 5 182 300 €Objednávateľ Obec Cífer. Zmluva o dielo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Obecné služby Cífer
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Obecné služby Cífer v odvetví administratívne a kancelárske služby
Obecné služby Cífer je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Obecné služby Cífer má 2 972 600 €, čo je 71-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 905 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Obecné služby Cífer 12. z 740.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| Obecné služby Cífer | 2 972 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Obecné služby Cífer
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Obecné služby Cífer s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Obecné služby Cífer | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 972 600 € | 42 000 € |
| 2024 | 2 684 078 € | 39 518 € |
| 2023 | 2 742 557 € | 40 738 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Obecné služby Cífer | 2 972 600 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 42 819 € |
| medián kraja | 39 625 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- High Finance s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 839 320 € (2017)
- Pulse Europe s. r. o.Michalovce · tržby 6 838 844 € (2025)
- KASTL s.r.o.Bernolákovo · tržby 6 828 099 € (2025)
- MEDI - Complet, s. r. o.Žilina · tržby 6 783 978 € (2023)
- ASCH medical s.r.o.Banská Bystrica · tržby 6 775 819 € (2025)
- SMB Industries s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 6 769 338 € (2025)
- ALTA KRAINA, s.r.o.Prešov · tržby 6 704 134 € (2025)
- MKM - LOGISTIC s. r. o.Žilina · tržby 6 677 881 € (2021)
- GUANG FA s.r.o.Komárno · tržby 6 655 233 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Obecné služby Cífer, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Obecné služby Cífer: Cífer
Obecné služby Cífer sídli na adrese Námestie A. Hlinku 169/31, 919 43 Cífer, okres Trnava. V obci Cífer je 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418.
Cífer: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Obecné služby Cífer: IČO, sídlo a základné údaje
Obecné služby Cífer, s. r. o. (IČO 55390048) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cífer, okres Trnava. Dátum vzniku je 24. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mgr. Maroš Sagan, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 972 600 € a výsledok hospodárenia −2 783 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 5. 2023 |
| Obec | Cífer |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Obecné služby Cífer, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 972 600 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 71-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Obecné služby Cífer
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Obecné služby Cífer
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Obecné služby Cífer
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Cífertypický nepokrytý dopyt 36 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s…Služby Cífer s.r.o.T-MAPY s. r. o.Združenie miest a obcí, región JE Jaslovské…
Najväčšie firmy v obci Cífer
KOVOSTAV Trnava s.r.o.BIOMIN, a.s.Štvorkolky SK s. r. o.ZÁMOČNÍCTVO GRANEC, s.r.o.NOVAMETALL s.r.o.Všetky firmy v obci Cífer ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trnava
DHL Supply Chain (Slovakia) s. r. o.Marelli Global Business Services Europe s…Veacom SK s.r.o.NUTRIVA s. r. o.empea, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.