VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Pro Elektrics s. r. o.

Trenčín · Elektrická inštalácia

31 678 €tržby 2025 ▼ 59 %+5 405 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

31 678 €tržby 2025 ▼ 59 %
+5 405 €zisk 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 76 437 €, výsledok hospodárenia 7 336 €
  3. 25 : tržby 31 678 €, výsledok hospodárenia 5 405 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Pro Elektrics s. r. o. (IČO 55384820) mala v roku 2025 tržby 31 678 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Pro Elektrics

V roku 2025 mala Pro Elektrics priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Pro Elektrics

Podľa Registra právnických osôb konajú za Pro Elektrics 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci Pro Elektrics

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Pro Elektrics
Podiely spoločníkov na vkladoch Pro Elektrics Mária Orságová 50,0 %, Albert Orság 50,0 %. Spolu 5 000 €. Mária Orságová: 2 500 €, 50,0 %Albert Orság: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mária Orságová50,0 %
  • Albert Orság50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mária Orságováod 19. 5. 2023 2 500 €50,0 %
Albert Orságod 19. 5. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Pro Elektrics

Za rok 2025 má Pro Elektrics v závierke tržby 31 678 €, o 58,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 405 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 76 437 €.

Tržby 202532 tis. €▼ −58,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 405 €zisk
Majetok (aktíva) 202527 tis. €
Vlastné imanie 202518 tis. €
Záväzky 20259 101 €33,9 % majetku
Pridaná hodnota 20256 006 €
Zisková marža 2025+17,1 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky13 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Pro Elektrics

Súvaha Pro Elektrics

Všetky čísla zo závierok Pro Elektrics (3 roky)
Čísla zo závierok Pro Elektrics po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202531 678 €5 405 €26 842 €17 741 €9 101 €6 006 €+17,1 %
202476 437 €7 336 €34 526 €12 336 €22 190 €9 286 €+9,6 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Pro Elektrics?

Peniaze od štátu: Pro Elektrics

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Pro Elektrics

Dátum vzniku Pro Elektrics je 19. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45289/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121992686 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 31 678 €.
  5. Nový spoločník: Mária OrságováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Pro Elektrics

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Pro Elektrics v odvetví špecializované stavebné práce

Pro Elektrics je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), Pro Elektrics má 31 678 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 2 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pro Elektrics 259. z 358.

V odvetví v okrese Trenčín2 257aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 573Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pro Elektrics, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Trenčín ›

Sídlo Pro Elektrics: Trenčín

Pro Elektrics sídli na adrese Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 116 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví2 257okres Trenčín
Na tej istej adrese116aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

Pro Elektrics: IČO, sídlo a základné údaje

Pro Elektrics s. r. o. (IČO 55384820) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 19. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Albert Orság a Mária Orságová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 678 € a výsledok hospodárenia +5 405 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 5. 2023
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Pro Elektrics s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 678 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy Pro Elektrics

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pro Elektrics

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Pro Elektrics

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy84zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Consilium Pro s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Trenčín

ANTES GM, spol. s r.o.ELEKTRO GROUP ML, s.r.o.IEGUZ s. r. o.EPF Elektrotechnischer Ausbau, s.r.o.ISSU, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk