ToPa-Weld, s.r.o.
Ploské · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
36 142 €tržby 2025 ▼ 0 %+11 164 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 23 740 €, výsledok hospodárenia 1 021 €
- 24 : tržby 36 151 €, výsledok hospodárenia 14 261 €
- 25 : tržby 36 142 €, výsledok hospodárenia 11 164 €
ToPa-Weld, s.r.o. (IČO 55383513) mala v roku 2025 tržby 36 142 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ToPa-Weld
ToPa-Weld má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 17 324 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 17 324 € | — |
| 2024 | — | 13 538 € | — |
| 2023 | — | 7 148 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ ToPa-Weld
Podľa Registra právnických osôb koná za ToPa-Weld 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník ToPa-Weld
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ToPa-Weld
Za rok 2025 má ToPa-Weld v závierke tržby 36 142 €, o 0,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 164 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 36 151 €.
Výkaz ziskov a strát ToPa-Weld
Najvyššie tržby: rok 2024, 36 151 €. Najnižšie: rok 2023, 23 740 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 36 142 € |
| 2024 | 36 151 € |
| 2023 | 23 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 26 446 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 164 € |
| 2024 | 14 261 € |
| 2023 | 1 021 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ToPa-Weld
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +30,9 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ToPa-Weld | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +30,9 % | +4,0 % |
| 2024 | +39,4 % | +3,1 % |
| 2023 | +4,3 % | +2,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ToPa-Weld
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 35 736 €, vlastné imanie 31 444 € a záväzky 4 292 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 736 € | 31 444 € | 4 292 € |
| 2024 | 25 269 € | 20 281 € | 4 988 € |
| 2023 | 7 398 € | 6 021 € | 1 377 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ToPa-Weld (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 142 € | 11 164 € | 35 736 € | 31 444 € | 4 292 € | 30 930 € | +30,9 % |
| 2024 | 36 151 € | 14 261 € | 25 269 € | 20 281 € | 4 988 € | 30 716 € | +39,4 % |
| 2023 | 23 740 € | 1 021 € | 7 398 € | 6 021 € | 1 377 € | 8 471 € | +4,3 % |
Riziko: zaplatí ToPa-Weld?
Peniaze od štátu: ToPa-Weld
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ToPa-Weld
Dátum vzniku ToPa-Weld je 19. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56583/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 23 740 € · majetok 7 398 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 36 142 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ToPa-Weld
- Zámočníctvo
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
ToPa-Weld v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
ToPa-Weld je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), ToPa-Weld má 36 142 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 708 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ToPa-Weld 72. z 116.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 979 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 372 €; 10 % firiem má viac než 1 758 361 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 042 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 979 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 372 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 361 € |
| ToPa-Weld | 36 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ToPa-Weld
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ToPa-Weld s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ToPa-Weld | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 36 142 € | 101 405 € |
| 2024 | 36 151 € | 107 696 € |
| 2023 | 23 740 € | 108 875 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ToPa-Weld | 36 142 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 48 553 € |
| medián kraja | 88 520 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- B-Zámočník s.r.o.Nižný Žipov · tržby 90 225 € (2025)
- Montáže Janás s.r.o.Veľký Lapáš · tržby 90 149 € (2025)
- TePU, s.r.o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 90 000 € (2025)
- VIKPOLL s.r.o.Blatná na Ostrove · tržby 89 992 € (2025)
- MAPEX s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 89 920 € (2025)
- HAGER s.r.o.Trnava · tržby 89 912 € (2025)
- UNI-MAT Križan s.r.o.Rišňovce · tržby 89 852 € (2025)
- DARAREAL s.r.o.Nové Zámky · tržby 89 719 € (2025)
- ESLAND, v.o.s.Koprivnica · tržby 89 709 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ToPa-Weld, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ToPa-Weld: Ploské
ToPa-Weld sídli na adrese Ortáše 53, 044 44 Ploské, okres Košice - okolie. V obci Ploské je 98 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 085.
Ploské: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
ToPa-Weld: IČO, sídlo a základné údaje
ToPa-Weld, s.r.o. (IČO 55383513) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ploské, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 19. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Tomáš Pančišin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 142 € a výsledok hospodárenia +11 164 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 4. 2023 |
| Obec | Ploské |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) ToPa-Weld, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 142 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy ToPa-Weld
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ToPa-Weld
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ToPa-Weld
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ploské
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov85 zmlúv za 3 roky · 747 264 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 63 751 € · naposledy 18. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica24 zmlúv za 3 roky · 2 000 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ploské
Marián Brudňak - MARMONT, s.r.o.Herman-Automation s.r.o.LuXbus s.r.o.SPICOM s.r.o.NGNetworks s. r. o.Všetky firmy v obci Ploské ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Košice - okolie
Steelcon Slovakia s.r.o.LEGRO Slovakia s. r. o.Stawi, s.r.o.SAIMER s.r.o.KOV TVAR, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.