VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

COLAB SERVICES a. s.

Trnava · Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb

49 000 €tržby 2025+42 761 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 000 €tržby 2025
+42 761 €zisk 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 138 €
  2. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 116 €
  3. 25 : tržby 49 000 €, výsledok hospodárenia 42 761 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

COLAB SERVICES a. s. (IČO 55382797) mala v roku 2025 tržby 49 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci COLAB SERVICES

V roku 2025 mala COLAB SERVICES priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Predstavenstvo COLAB SERVICES

Podľa Registra právnických osôb koná za COLAB SERVICES 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci COLAB SERVICES

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok COLAB SERVICES

Za rok 2025 má COLAB SERVICES v závierke tržby 49 000 €, a výsledok hospodárenia +42 761 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 403 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €
Výsledok hospodárenia 202543 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,56 mil. €
Vlastné imanie 202559 tis. €
Záväzky 20251,50 mil. €96,3 % majetku
Pridaná hodnota 202548 tis. €
Zisková marža 2025+87,3 %medián odvetvia +5,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky34 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 403 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát COLAB SERVICES

Súvaha COLAB SERVICES

Všetky čísla zo závierok COLAB SERVICES (3 roky)
Čísla zo závierok COLAB SERVICES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 000 €42 761 €1 561 558 €58 507 €1 503 051 €48 406 €+87,3 %
2024—−1 116 €24 981 €15 746 €9 235 €——
2023—−8 138 €27 437 €16 862 €10 575 €−7 599 €—

Riziko: zaplatí COLAB SERVICES?

Peniaze od štátu: COLAB SERVICES

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy COLAB SERVICES

Dátum vzniku COLAB SERVICES je 27. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: COLAB MEDICAL a. s.. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10831/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 27 437 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým COLAB MEDICAL a. s., odvtedy COLAB SERVICES a. s.
  4. Nový štatutár: Ing. Peter BenkovskýPredstavenstvo
  5. Nový zápis v registri: Miroslav PulišČlen dozorného orgánu
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 49 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti COLAB SERVICES

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

COLAB SERVICES v odvetví iná výroba

COLAB SERVICES je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), COLAB SERVICES má 49 000 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 95 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je COLAB SERVICES 14. z 32.

V odvetví v okrese Trnava95aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 382Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb COLAB SERVICES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Trnava ›

Sídlo COLAB SERVICES: Trnava

COLAB SERVICES sídli na adrese Coburgova 9813, 917 02 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava16 098aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví95okres Trnava
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

COLAB SERVICES: IČO, sídlo a základné údaje

COLAB SERVICES a. s. (IČO 55382797) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 27. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Peter Benkovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 000 € a výsledok hospodárenia +42 761 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieVýroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250)
Základné imanie25 000 €
Vznik27. 4. 2023
Skoršie názvyCOLAB MEDICAL a. s.
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov3 403 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví iná výroba (SK NACE 32) COLAB SERVICES a. s. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 000 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy COLAB SERVICES

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu COLAB SERVICES

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu COLAB SERVICES

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SLOVCLEAN a.s.CITY GASTRO a. s.SLOV INN JASNÁ a. s.ENPECO a.s.CEJS s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.50) v okrese Trnava

ZdravPot MP, s.r.o.SLOVPROT, spol. s r.o.LENZdravie, s. r. o.SlovakoDentech s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk