ENZÉ Trade s. r. o.
Nové Zámky · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
54 494 €tržby 2024 ▲ 11 %+2 796 €zisk 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 49 118 €, výsledok hospodárenia -6 027 €
- 24 : tržby 54 494 €, výsledok hospodárenia 2 796 €
ENZÉ Trade s. r. o. (IČO 55369391) mala v roku 2024 tržby 54 494 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ENZÉ Trade
Podľa Registra právnických osôb koná za ENZÉ Trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci ENZÉ Trade
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Norbert Zombó75,0 %
- Eva Bálint25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Norbert Zombóod 6. 5. 2023 | 3 750 € | 75,0 % |
| Eva Bálintod 6. 5. 2023 | 1 250 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ENZÉ Trade
Za rok 2024 má ENZÉ Trade v závierke tržby 54 494 €, o 10,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +2 796 €. Závierky máme za 2 roky (2023 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 54 494 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ENZÉ Trade
Najvyššie tržby: rok 2024, 54 494 €. Najnižšie: rok 2023, 49 118 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 54 494 € |
| 2023 | 49 118 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −3 231 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 2 796 € |
| 2023 | −6 027 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ENZÉ Trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,1 %, medián odvetvia +6,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ENZÉ Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +5,1 % | +6,5 % |
| 2023 | −12,3 % | +4,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ENZÉ Trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 23 351 €, vlastné imanie 1 769 € a záväzky 21 582 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 23 351 € | 1 769 € | 21 582 € |
| 2023 | 10 655 € | −1 027 € | 11 682 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ENZÉ Trade (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54 494 € | 2 796 € | 23 351 € | 1 769 € | 21 582 € | 4 320 € | +5,1 % |
| 2023 | 49 118 € | −6 027 € | 10 655 € | −1 027 € | 11 682 € | −6 027 € | −12,3 % |
Riziko: zaplatí ENZÉ Trade?
Peniaze od štátu: ENZÉ Trade
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ENZÉ Trade
Dátum vzniku ENZÉ Trade je 6. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60305/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 49 118 € · majetok 10 655 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121990211
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 2, posledné tržby 54 494 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ENZÉ Trade
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
ENZÉ Trade v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
ENZÉ Trade je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 42 171 € (13 252 závierok), ENZÉ Trade má 54 494 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 654 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENZÉ Trade 113. z 276.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 749 €, polovica do 42 171 €, tri štvrtiny do 120 045 €; 10 % firiem má viac než 411 693 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 971 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 749 € |
| medián | 42 171 € |
| horný kvartil | 120 045 € |
| 10 % firiem má viac než | 411 693 € |
| ENZÉ Trade | 54 494 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ENZÉ Trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ENZÉ Trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ENZÉ Trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 54 494 € | 42 171 € |
| 2023 | 49 118 € | 41 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| ENZÉ Trade | 54 494 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 45 827 € |
| medián kraja | 41 262 € |
| medián Slovenska | 42 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VAPEA s.r.o.Martin · tržby 137 257 € (2025)
- eCo Full Group s. r. o.Komárno · tržby 137 255 € (2015)
- PRVÁ CERTIFIKAČNÁ s.r.o.Nitra · tržby 137 232 € (2025)
- RORAT s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 137 203 € (2018)
- krch arch s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 137 170 € (2025)
- Invest Life, s. r. o.Komárno · tržby 137 090 € (2025)
- IKF Service, s.r.o.Poprad · tržby 137 053 € (2025)
- Neudorf, s.r.o.Hosťová · tržby 137 032 € (2025)
- Hyuayra v. o. s.Trnava · tržby 136 977 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENZÉ Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ENZÉ Trade: Nové Zámky
ENZÉ Trade sídli na adrese Ďorocká 4360/11, 940 01 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
ENZÉ Trade: IČO, sídlo a základné údaje
ENZÉ Trade s. r. o. (IČO 55369391) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 6. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Eva Bálint. Za rok 2024 sú v závierke tržby 54 494 € a výsledok hospodárenia +2 796 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 5. 2023 |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) ENZÉ Trade s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 54 494 €, typická firma odvetvia 42 171 € (medián z 13 252 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy ENZÉ Trade
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ENZÉ Trade
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ENZÉ Trade
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Nové Zámky
Victory Partners s. r. o.Zetnex s. r. o.Professional support s.r.o.ALLPARTS s.r.o.PHARMACOPEA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.