Viktor Kostov
Aktívny · Zeleneč · podniká od 2023 · 3 roky
Čo robí
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2023Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Viktor Kostov: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Viktor Kostov (IČO 55354581), sídlo Zeleneč, je v registri zapísaný od 14. 4. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Financie a závierky Viktor Kostov
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Sieť prepojení firmy Viktor KostovNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí Viktor Kostov?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Viktor Kostov z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Viktor Kostov
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Viktor Kostov
Dátum vzniku Viktor Kostov je 14. 4. 2023, teda pred 3 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 250-54788
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Viktor Kostov
V registri je zapísaných 6 predmetov podnikania, teda čo Viktor Kostov smie robiť.
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Viktor Kostov v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Viktor Kostov je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. V okrese Trnava je v tomto odvetví 957 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Zeleneč
Viktor Kostov má miesto podnikania v obci Zeleneč, okres Trnava. V obci Zeleneč je 1 625 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 379.
Zeleneč: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Viktor Kostov: IČO, sídlo a základné údaje
Viktor Kostov (IČO 55354581) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Zeleneč, okres Trnava. Začiatok podnikania je 14. 4. 2023, podniká 3 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Vznik | 14. 4. 2023 |
| Obec | Zeleneč |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Zeleneč
Mirdita HajdariGogica JevtićArtur ShevchukGuri DuroFlamur GashiBlerim RrukajNatalija AleksićJovan ŠljivićZeleneč v číslach ›
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu Viktor Kostov
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie8výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy295zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Víťazi v odbore76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 149 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v okrese Trnavatypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Stráženie firmy Viktor Kostov a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.