ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tomáš Lachký

Dežerice · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026

Tržby a zisk

Tomáš Lachký: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká3 roky
zmluvy so štátom1 za 310 €

Tomáš Lachký (IČO 55353941), sídlo Dežerice, je v registri zapísaný od 27. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).

Tomáš Lachký: IČO, sídlo a základné údaje

Tomáš Lachký (IČO 55353941) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 27. 3. 2023, podniká 3 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Tomáš Lachký

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Tomáš LachkýNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 22,4 mil. €Budúci mesiac 22,5 mil. €Najbližší polrok 44,9 mil. €Najbližší rok 44,9 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Riziko: zaplatí Tomáš Lachký?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Tomáš Lachký z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Tomáš Lachký a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Tomáš Lachký v objeme 310 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 310 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv310 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202611. 2. 2026

Granty a dotácie pre Tomáš LachkýNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 12,7 mil. €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 171,8 mil. €Najbližší rok 577,2 mil. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

História Tomáš Lachký

Dátum vzniku Tomáš Lachký je 27. 3. 2023, teda pred 3 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 310-11686
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., hodnota zmluvy 310 €. Firma vznikla 27. 3. 2023.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Tomáš Lachký

V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Tomáš Lachký smie robiť.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Končiace zmluvy v odbore firmy Tomáš LachkýNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaNajbližší polrok 257 492 €Najbližší rok 257 492 €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 17. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Tomáš Lachký v odvetví výroba a spracovanie kovov

Tomáš Lachký je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 51 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bánovce nad Bebravou51aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Miesto podnikania: Dežerice

Tomáš Lachký má miesto podnikania v obci Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Dežerice je 158 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 926.

Subjektov v obci Dežerice158aktívnych
Subjektov v okrese Bánovce nad Bebravou4 926aktívnych
V tom istom odvetví51okres Bánovce nad Bebravou

Dežerice: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Tomáš LachkýNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS

Odomknúť víťazov

Údaje z registra
Obchodné menoTomáš Lachký
Sídlo957 03 DežericePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, číslo 310-11686Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 22. 9. 2026 o 12:10.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Vznik27. 3. 2023
ObecDežerice
OkresOkres Bánovce nad Bebravou
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Diery na trhu v okrese firmy Tomáš LachkýNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Sieť prepojení firmy Tomáš LachkýNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Stráženie a Excel: Tomáš LachkýNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženie a Excel

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk