E-comm Group s.r.o.
Trenčín · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
878 118 €tržby 2025 ▲ 271 %+58 215 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 49 533 €, výsledok hospodárenia 28 063 €
- 24 : tržby 236 987 €, výsledok hospodárenia 20 292 €
- 25 : tržby 878 118 €, výsledok hospodárenia 58 215 €
E-comm Group s.r.o. (IČO 55338445) mala v roku 2025 tržby 878 118 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ E-comm Group
Podľa Registra právnických osôb koná za E-comm Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník E-comm Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok E-comm Group
Za rok 2025 má E-comm Group v závierke tržby 878 118 €, o 270,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +58 215 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 878 118 €.
Výkaz ziskov a strát E-comm Group
Najvyššie tržby: rok 2025, 878 118 €. Najnižšie: rok 2023, 49 533 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 878 118 € |
| 2024 | 236 987 € |
| 2023 | 49 533 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 106 570 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 58 215 € |
| 2024 | 20 292 € |
| 2023 | 28 063 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- E-comm Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,6 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | E-comm Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,6 % | +2,4 % |
| 2024 | +8,6 % | +2,3 % |
| 2023 | +56,7 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha E-comm Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 430 042 €, vlastné imanie 111 570 € a záväzky 318 472 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 430 042 € | 111 570 € | 318 472 € |
| 2024 | 186 359 € | 53 355 € | 133 004 € |
| 2023 | 40 607 € | 33 063 € | 7 544 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok E-comm Group (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 878 118 € | 58 215 € | 430 042 € | 111 570 € | 318 472 € | 146 987 € | +6,6 % |
| 2024 | 236 987 € | 20 292 € | 186 359 € | 53 355 € | 133 004 € | 42 089 € | +8,6 % |
| 2023 | 49 533 € | 28 063 € | 40 607 € | 33 063 € | 7 544 € | 34 850 € | +56,7 % |
Riziko: zaplatí E-comm Group?
Peniaze od štátu: E-comm Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy E-comm Group
Dátum vzniku E-comm Group je 19. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: PTG Group s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55635/R
- Zmena obchodného menaPredtým PTG Group s.r.o., odvtedy E-comm Group s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 49 533 € · majetok 40 607 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121970103
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 878 118 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti E-comm Group
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
E-comm Group v odvetví veľkoobchod
E-comm Group je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), E-comm Group má 878 118 €, čo je 6,3-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 132 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je E-comm Group 90. z 406.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| E-comm Group | 878 118 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- E-comm Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby E-comm Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | E-comm Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 878 118 € | 139 070 € |
| 2024 | 236 987 € | 139 431 € |
| 2023 | 49 533 € | 134 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| E-comm Group | 878 118 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 146 163 € |
| medián kraja | 167 485 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ohrievacia Technika, s.r.o.Staškov · tržby 1 951 150 € (2025)
- AGRORACIO, a.s.Senica · tržby 1 950 483 € (2025)
- MON-DEX, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 1 950 358 € (2025)
- JOFA s.r.o.Partizánske · tržby 1 949 064 € (2025)
- SIMAP GROUP, a.s.Trenčín · tržby 1 945 908 € (2025)
- Mild Cure Five, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 945 459 € (2025)
- Air Transport Solutions, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 943 265 € (2025)
- ROMAŇÁK s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 1 942 990 € (2025)
- Q-termo, s. r. o.Košeca · tržby 1 941 299 € (2026)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb E-comm Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo E-comm Group: Trenčín
E-comm Group sídli na adrese Jána Derku 1703, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
E-comm Group: IČO, sídlo a základné údaje
E-comm Group s.r.o. (IČO 55338445) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 19. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Peter Slezák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 878 118 € a výsledok hospodárenia +58 215 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 4. 2023 |
| Skoršie názvy | PTG Group s.r.o. |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) E-comm Group s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 878 118 €, typická firma odvetvia 139 070 €, čo je 6,3-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy E-comm Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu E-comm Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu E-comm Group
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 8 900 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 100 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava591 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 558 131 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 1 483 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PTG Corp s.r.o.E-sale Solutions s.r.o.BS Store s.r.o.Aurea Global Trading s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Trenčín
SWISSCOLOR, s.r.o.Profi cars s. r. o.Wittmann Battenfeld SK spol. s r.o.DAKO Slovakia s. r. o.NUVISION s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.