VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MERVAD s. r. o.

Štúrovo · Nákladná cestná doprava

58 699 €tržby 2025 ▲ 50 %+171 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

58 699 €tržby 2025 ▲ 50 %
+171 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 34 668 €, výsledok hospodárenia -1 582 €
  2. 24 : tržby 39 219 €, výsledok hospodárenia 403 €
  3. 25 : tržby 58 699 €, výsledok hospodárenia 171 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MERVAD s. r. o. (IČO 55336914) mala v roku 2025 tržby 58 699 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MERVAD

V roku 2025 mala MERVAD priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 14 787 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ MERVAD

Podľa Registra právnických osôb koná za MERVAD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník MERVAD

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MERVAD
Podiely spoločníkov na vkladoch MERVAD Brian Bitter 100,0 %. Spolu 5 000 €. Brian Bitter: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Brian Bitter100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Brian Bitterod 5. 6. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MERVAD

Za rok 2025 má MERVAD v závierke tržby 58 699 €, o 49,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +171 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 58 699 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202559 tis. €▲ +49,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025171 €zisk
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 20253 992 €
Záväzky 202522 tis. €84,4 % majetku
Pridaná hodnota 202519 tis. €
Zisková marža 2025+0,3 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 3 roky−1 008 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MERVAD

Súvaha MERVAD

Všetky čísla zo závierok MERVAD (3 roky)
Čísla zo závierok MERVAD po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202558 699 €171 €25 586 €3 992 €21 594 €19 340 €+0,3 %
202439 219 €403 €6 298 €3 821 €2 477 €7 131 €+1,0 %
202334 668 €−1 582 €9 424 €3 418 €6 006 €4 022 €−4,6 %

Riziko: zaplatí MERVAD?

MERVAD a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom MERVAD v objeme 600 € z rokov 2023 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Štúrovo: 600 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv600 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20238. 7. 2023

História firmy MERVAD

Dátum vzniku MERVAD je 24. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59969/N
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mesto Štúrovo, hodnota zmluvy 300 €. Firma vznikla 24. 3. 2023.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 34 668 € · majetok 9 424 €
  4. Nový štatutár: Brian BitterKonateľ
  5. Nový spoločník: Brian BitterSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 58 699 €.
  7. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121960302

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MERVAD

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby,
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

MERVAD v odvetví pozemná doprava

MERVAD je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), MERVAD má 58 699 €, čo je 63 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 805 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MERVAD 196. z 338.

V odvetví v okrese Nové Zámky805aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 920Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MERVAD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Nové Zámky ›

Sídlo MERVAD: Štúrovo

MERVAD sídli na adrese Hlavná 492/62B, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 188 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 44 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 188aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 004aktívnych
V tom istom odvetví805okres Nové Zámky
Na tej istej adrese44aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

MERVAD: IČO, sídlo a základné údaje

MERVAD s. r. o. (IČO 55336914) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 24. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Brian Bitter. Za rok 2025 sú v závierke tržby 58 699 € a výsledok hospodárenia +171 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 3. 2023
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) MERVAD s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 58 699 €, typická firma odvetvia 93 422 € (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy MERVAD

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MERVAD

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MERVAD

  • Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Giftu s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Nové Zámky

ATO TRANS, s.r.o.B&B TEAM, s.r.o.NORTH SPEED s.r.o.Peter Juhás - AUTODOPRAVA, s.r.o.IE Metal s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk