Lenka Sviteková
Aktívny · Lovce · podniká od 2023 · 3 roky
Čo robí
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2023Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 21:17
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Lenka Sviteková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Lenka Sviteková (IČO 55330347), sídlo Lovce, je v registri zapísaný od 15. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Mzdy v odbore Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Zlaté Moravce
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Zlaté Moravce1 920 €
- Všetky odvetvia v okrese Zlaté Moravce1 497 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov na Slovensku1 614 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Lenka Sviteková
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Lenka Sviteková?
Peniaze od štátu: Lenka Sviteková
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Lenka Sviteková
Dátum vzniku Lenka Sviteková je 15. 3. 2023, teda pred 3 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 430-65786
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lenka Sviteková
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Lenka Sviteková v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Lenka Sviteková je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 175 aktívnych subjektov.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Zlaté Moravce ›
Miesto podnikania: Lovce
Lenka Sviteková má miesto podnikania v obci Lovce, okres Zlaté Moravce. V obci Lovce je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 722.
Lovce: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›
Lenka Sviteková: IČO, sídlo a základné údaje
Lenka Sviteková (IČO 55330347) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Lovce, okres Zlaté Moravce. Začiatok podnikania je 15. 3. 2023, podniká 3 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Vznik | 15. 3. 2023 |
| Obec | Lovce |
| Okres | Okres Zlaté Moravce |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lovce
MKT s.r.o.AUTODOPRAVA Zlatňanský Slovakia s.r.o.DANA K s.r.o.Cuculus s. r. o.Envirohouse s.r.o.Všetky firmy v obci Lovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Zlaté Moravce
Rohas , s. r. o.Môj Vidiek s.r.o.L.A.M.A. GROUP s.r.oViMa SK s.r.o.MI work s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.