Kompot s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Výroba ostatných odevov a doplnkov i. n.
183 370 €tržby 2025 ▲ 32 %−33 498 €strata 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 25 223 €, výsledok hospodárenia 3 841 €
- 24 : tržby 138 577 €, výsledok hospodárenia -15 758 €
- 25 : tržby 183 370 €, výsledok hospodárenia -33 498 €
Kompot s.r.o. (IČO 55313001) mala v roku 2025 tržby 183 370 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Kompot
Kompot má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 44 727 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 31 852 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 11 530 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia Kompot
Podľa Registra právnických osôb konajú za Kompot 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Kompot
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Mgr. Adam Znášik33,3 %
- Mgr. Art. Peter Hajdin33,3 %
- Mgr. Janka Hudecová33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Adam Znášikod 25. 3. 2023 | 1 700 € | 33,3 % |
| Mgr. Art. Peter Hajdinod 25. 3. 2023 | 1 700 € | 33,3 % |
| Mgr. Janka Hudecováod 25. 3. 2023 | 1 700 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kompot
Za rok 2025 má Kompot v závierke tržby 183 370 €, o 32,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −33 498 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 183 370 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Kompot
Najvyššie tržby: rok 2025, 183 370 €. Najnižšie: rok 2023, 25 223 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 183 370 € |
| 2024 | 138 577 € |
| 2023 | 25 223 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −45 415 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −33 498 € |
| 2024 | −15 758 € |
| 2023 | 3 841 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kompot
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −18,3 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kompot | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −18,3 % | +3,5 % |
| 2024 | −11,4 % | +2,6 % |
| 2023 | +15,2 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kompot
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 52 972 €, vlastné imanie −40 315 € a záväzky 93 287 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 52 972 € | −40 315 € | 93 287 € |
| 2024 | 63 413 € | −6 817 € | 70 230 € |
| 2023 | 23 468 € | 8 941 € | 14 527 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kompot (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183 370 € | −33 498 € | 52 972 € | −40 315 € | 93 287 € | 20 600 € | −18,3 % |
| 2024 | 138 577 € | −15 758 € | 63 413 € | −6 817 € | 70 230 € | −11 107 € | −11,4 % |
| 2023 | 25 223 € | 3 841 € | 23 468 € | 8 941 € | 14 527 € | 5 152 € | +15,2 % |
Riziko: zaplatí Kompot?
Peniaze od štátu: Kompot
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Kompot
Dátum vzniku Kompot je 25. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/168172/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121947289
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 25 223 € · majetok 23 468 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 183 370 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kompot
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Faktoring a forfaiting
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Kompot v odvetví výroba odevov
Kompot je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba ostatných odevov a doplnkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), Kompot má 183 370 €, čo je 4,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 134 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kompot 18. z 73.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| Kompot | 183 370 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kompot
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kompot s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kompot | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 183 370 € | 41 364 € |
| 2024 | 138 577 € | 41 594 € |
| 2023 | 25 223 € | 37 887 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kompot | 183 370 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 45 861 € |
| medián kraja | 39 792 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Môj Dodávateľ s. r. o.Žilina · tržby 417 768 € (2025)
- M.K.M. SK, s.r.o.Veľký Šariš · tržby 416 089 € (2025)
- OCTAN plus s.r.o.Horné Saliby · tržby 407 661 € (2025)
- PROFIBIKERS s.r.o.Lučenec · tržby 404 797 € (2025)
- RIA- Móda, s.r.o.Lučenec · tržby 402 539 € (2025)
- LIP Slovakia s.r.o.Dechtice · tržby 402 528 € (2025)
- M-Š, s.r.o.Žilina · tržby 393 313 € (2025)
- Cyprian Slovakia s.r.o.Trakovice · tržby 392 520 € (2022)
- HanaH s.r.o.Dolný Vadičov · tržby 391 301 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kompot, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kompot: Bratislava - Staré Mesto
Kompot sídli na adrese Panenská 30, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Kompot: IČO, sídlo a základné údaje
Kompot s.r.o. (IČO 55313001) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 25. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Mgr. Adam Znášik a Mgr. Art. Peter Hajdin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 183 370 € a výsledok hospodárenia −33 498 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných odevov a doplnkov i. n. (SK NACE 1429) |
| Základné imanie | 5 100 € |
| Vznik | 25. 3. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) Kompot s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 183 370 €, typická firma odvetvia 41 364 €, čo je 4,4-násobok mediánu (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Kompot
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kompot
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kompot
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 100 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava187 zmlúv za 3 roky · 2 212 126 € · naposledy 13. 10. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR56 zmlúv za 3 roky · 1 798 327 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.20 zmlúv za 3 roky · 37 502 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 294 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Komplot Advertising s.r.o.WELLDONE s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.19) v okrese Bratislava I
Soft Drink s.r.o.RESED s. r. o.OPUS MAX SK, s. r. o.Casa TS s. r. o.SULOM s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.