RnEl, s.r.o.
Sobrance · Kadernícke a holičské služby
aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk
RnEl, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
RnEl, s.r.o. (IČO 55278868), sídlo Sobrance, je v registri zapísaná od 10. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ RnEl
Podľa Registra právnických osôb koná za RnEl 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník RnEl
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Richard Novák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Richard Novákod 10. 3. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RnEl
Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát RnEl
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −983 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −537 € |
| 2024 | −446 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RnEl
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 405 €, vlastné imanie 4 017 € a záväzky 388 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 405 € | 4 017 € | 388 € |
| 2024 | 4 950 € | 4 554 € | 396 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RnEl (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −537 € | 4 405 € | 4 017 € | 388 € | −100 € | — |
| 2024 | — | −446 € | 4 950 € | 4 554 € | 396 € | −50 € | — |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí RnEl?
Peniaze od štátu: RnEl
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RnEl
Dátum vzniku RnEl je 10. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56301/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RnEl
- Pánske, dámske a detské kaderníctvo
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
RnEl v odvetví ostatné osobné služby
RnEl je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť kadernícke a holičské služby. V okrese Sobrance je v tomto odvetví 107 aktívnych subjektov.
Sídlo RnEl: Sobrance
RnEl sídli na adrese Kúpeľská 610/24, 073 01 Sobrance, okres Sobrance. V obci Sobrance je 737 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 715.
Sobrance: obyvatelia a dáta ›Okres Sobrance ›Adresár firiem v okrese Sobrance ›
RnEl: IČO, sídlo a základné údaje
RnEl, s.r.o. (IČO 55278868) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sobrance, okres Sobrance. Dátum vzniku je 10. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Richard Novák.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Kadernícke a holičské služby (SK NACE 9621) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 3. 2023 |
| Obec | Sobrance |
| Okres | Okres Sobrance |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy RnEl
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RnEl
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RnEl
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Sobrancetypický nepokrytý dopyt 253 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 371 zmlúv za 3 roky · 5 998 270 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.174 zmlúv za 3 roky · 119 767 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola podnikania a služieb38 zmlúv za 3 roky · · naposledy 3. 7. 2026 Všetkých 311 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sobrance
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o.Cylinder Factory s.r.o.M.A.D.D. FRUIT, s.r.o.KAMION EUROTRANS, s. r. o.TAMALEX s.r.o.Všetky firmy v obci Sobrance ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.