VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Without Limits s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

4 600 €tržby 2025 ▼ 23 %−788 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 600 €tržby 2025 ▼ 23 %
−788 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 5 954 €, výsledok hospodárenia 3 579 €
  3. 25 : tržby 4 600 €, výsledok hospodárenia -788 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Without Limits s. r. o. (IČO 55277781) mala v roku 2025 tržby 4 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Without Limits

Podľa Registra právnických osôb konajú za Without Limits 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Without Limits

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Without Limits

Za rok 2025 má Without Limits v závierke tržby 4 600 €, o 22,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −788 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 5 954 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20254 600 €▼ −22,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−788 €strata
Majetok (aktíva) 20258 104 €
Vlastné imanie 20257 254 €
Záväzky 2025850 €10,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−600 €
Zisková marža 2025−17,1 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 3 roky2 791 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Without Limits

Súvaha Without Limits

Všetky čísla zo závierok Without Limits (3 roky)
Čísla zo závierok Without Limits po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 600 €−788 €8 104 €7 254 €850 €−600 €−17,1 %
20245 954 €3 579 €8 579 €8 579 €—3 579 €+60,1 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Without Limits?

Peniaze od štátu: Without Limits

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Without Limits

Dátum vzniku Without Limits je 14. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: Vasia s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/176501/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Andrej KolníkKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým Vasia s. r. o., odvtedy Without Limits s. r. o.
  5. Nový spoločník: Andrej KolníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 4 600 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Without Limits

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Without Limits v odvetví administratívne a kancelárske služby

Without Limits je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Without Limits má 4 600 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 5 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Without Limits 2 536. z 2 804.

V odvetví v okrese Bratislava II5 963aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Without Limits, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo Without Limits: Bratislava - Ružinov

Without Limits sídli na adrese Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 585 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví5 963okres Bratislava II
Na tej istej adrese585aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Without Limits: IČO, sídlo a základné údaje

Without Limits s. r. o. (IČO 55277781) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 14. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Andrej Kolník a Lucia Kačmarčíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 600 € a výsledok hospodárenia −788 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 3. 2023
Skoršie názvyVasia s. r. o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Without Limits s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 600 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Without Limits

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Without Limits

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Without Limits

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 12 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Lunaty s.r.o.Vôľa žiťLe Petit PrinceMestský futbalový klub VrbovéFutbalová mládež Vrbové

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II

KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk