Človek a Viera, o.z.
Bratislava - Ružinov · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
5 459 €tržby 2025 ▲ 355 %Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 2 340 €, výsledok hospodárenia 7 533 €
- 24 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -0 €
- 25 : tržby 5 459 €, výsledok hospodárenia neuvedený
Človek a Viera, o.z. (IČO 55259537) mala v roku 2025 tržby 5 459 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Človek a Viera
Podľa Registra právnických osôb koná za Človek a Viera 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Človek a Viera
Za rok 2025 má Človek a Viera v závierke tržby 5 459 €, o 354,9 % viac než v roku 2024. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 459 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Človek a Viera
Najvyššie tržby: rok 2025, 5 459 €. Najnižšie: rok 2024, 1 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 459 € |
| 2024 | 1 200 € |
| 2023 | 2 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 7 533 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −0 € |
| 2023 | 7 533 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Človek a Viera
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 714 €, vlastné imanie — a záväzky 1 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 714 € | — | 1 500 € |
| 2024 | 9 836 € | −0 € | 3 500 € |
| 2023 | 11 033 € | 7 533 € | 3 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Človek a Viera (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 459 € | — | 6 714 € | — | 1 500 € | — | — |
| 2024 | 1 200 € | −0 € | 9 836 € | −0 € | 3 500 € | — | 0,0 % |
| 2023 | 2 340 € | 7 533 € | 11 033 € | 7 533 € | 3 500 € | — | +321,9 % |
Riziko: zaplatí Človek a Viera?
Peniaze od štátu: Človek a Viera
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Človek a Viera
Dátum vzniku Človek a Viera je 24. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-66114
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 2 340 € · majetok 11 033 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 5 459 €.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122226524 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Človek a Viera
- Účelom a cieľom združenia je evanjelizácia obrazom: - zachytiť duchovný zážitok človeka, - ukázať, že viera v Boha je základnou duchovnou potrebou človeka, - poukázať na to, že veriť je normálne, - ukázať skvosty cirkevnej architektúry a slovenské duchovné tradície, - umeleckou cestou dokumentovať cirkevné obrady a stretnutia. Svoj účel združenie dosahuje: - vytváraním fotografií a ich publikáciou rôznymi komunikačnými kanálmi, - službou svojich členov bez hmotnej kompenzácie, - usporadúvaním akcií a výstav, - spoluprácou s kresťanskými cirkvami, - zvyšovaním kvality cirkevnej fotografie, - vzdelávacou, propagačnou a publikačnou činnosťou, - osobným príkladom členov, - budovaním spoločenstva fotografov Človek a Viera, - organizovaním fotografov - nečlenov, - vytváraním pobočiek alebo podobných organizácií v ďalších krajinách.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Človek a Viera v odvetví členské organizácie
Človek a Viera je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Človek a Viera má 5 459 €, čo je 55 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 3 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Človek a Viera 308. z 454.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Človek a Viera | 5 459 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Človek a Viera
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Človek a Viera s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Človek a Viera | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 459 € | 9 948 € |
| 2024 | 1 200 € | 8 858 € |
| 2023 | 2 340 € | 8 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Človek a Viera | 5 459 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 15 581 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie za zachovanie ľudových tradícií Horného PovažiaPovažská Bystrica · tržby 12 753 € (2025)
- Centrum antropologických výskumovVeľký Šariš · tržby 12 750 € (2025)
- Poľovnícke združenie RáztokaDivinka · tržby 12 749 € (2025)
- Združenie zdravotne postihnutých BučanyBučany · tržby 12 746 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dolný MoštenecPovažská Bystrica · tržby 12 745 € (2025)
- Študentský parlament elektrotechnikov a informatikov STUBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 12 742 € (2025)
- LABRA TEAMHriňová · tržby 12 740 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Horné OtrokovceHorné Otrokovce · tržby 12 734 € (2024)
- Spolok výtvarníkov SlovenskaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 727 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Človek a Viera, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Človek a Viera: Bratislava - Ružinov
Človek a Viera sídli na adrese Klincová 37B, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 132 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Človek a Viera: IČO, sídlo a základné údaje
Človek a Viera, o.z. (IČO 55259537) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Roman Albrecht. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 459 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 24. 2. 2023 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Človek a Viera, o.z. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 459 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Človek a Viera
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Človek a Viera
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Človek a Viera
- Tendre107súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 491 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 443 zmlúv za 3 roky · 22 835 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 853 zmlúv za 3 roky · 78 124 004 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 6 413 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava II
Slovenská legálna metrológia, n. o.ČLOVEČINA, občianske združenieDOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z.Detské centrum DostojevskéhoAngličtina - ZŠ Ostredková
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.