Urocare, s. r. o.
Záborské · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk
Urocare, s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Urocare, s. r. o. (IČO 55234623), sídlo Záborské, je v registri zapísaná od 21. 2. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Urocare
V roku 2025 mala Urocare priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Urocare
Podľa Registra právnických osôb koná za Urocare 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník Urocare
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Ján Varga100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Ján Vargaod 27. 11. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Urocare
Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Urocare
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −1 730 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 390 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Urocare
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 639 €, vlastné imanie 3 270 € a záväzky 21 369 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 639 € | 3 270 € | 21 369 € |
| 2024 | 5 000 € | 4 660 € | 340 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Urocare (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 390 € | 24 639 € | 3 270 € | 21 369 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 5 000 € | 4 660 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Urocare?
Peniaze od štátu: Urocare
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Urocare
Dátum vzniku Urocare je 21. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45441/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Nový spoločník: MUDr. Ján VargaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Urocare
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Urocare v odvetví administratívne a kancelárske služby
Urocare je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Prešov je v tomto odvetví 1 874 aktívnych subjektov.
Sídlo Urocare: Záborské
Urocare sídli na adrese Záborská alej 309/7, 082 53 Záborské, okres Prešov. V obci Záborské je 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 242.
Záborské: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Urocare: IČO, sídlo a základné údaje
Urocare, s. r. o. (IČO 55234623) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Záborské, okres Prešov. Dátum vzniku je 21. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je MUDr. Ján Varga.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 2. 2023 |
| Obec | Záborské |
| Okres | Okres Prešov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Urocare
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Urocare
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Urocare
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Záborskétypický nepokrytý dopyt 61 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Záborské
LEYARD EUROPE s.r.o.Garrett Motion Slovakia s. r. o.AWU Precision Slovakia k.s.NEST s.r.o.CESTY PREŠOV s.r.o.Všetky firmy v obci Záborské ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Prešov
MOLIPharm s. r. o.PT Pharmacy VII., s. r. o.LED SOLAR Service, a. s.Estilofina s.r.o.DOMIKO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.