Investbild s.r.o.
Zvolenská Slatina · Výstavba obytných a neobytných budov
49 636 €tržby 2025 ▼ 79 %+719 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 414 203 €, výsledok hospodárenia 616 €
- 24 : tržby 240 414 €, výsledok hospodárenia 3 373 €
- 25 : tržby 49 636 €, výsledok hospodárenia 719 €
Investbild s.r.o. (IČO 55220291) mala v roku 2025 tržby 49 636 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Investbild
Podľa Registra právnických osôb koná za Investbild 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Investbild
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roman Stinka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roman Stinkaod 15. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Investbild
Za rok 2025 má Investbild v závierke tržby 49 636 €, o 79,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +719 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 414 203 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Investbild
Najvyššie tržby: rok 2023, 414 203 €. Najnižšie: rok 2025, 49 636 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 636 € |
| 2024 | 240 414 € |
| 2023 | 414 203 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 4 708 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 719 € |
| 2024 | 3 373 € |
| 2023 | 616 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Investbild
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Investbild | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +1,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,1 % | +1,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Investbild
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 048 €, vlastné imanie 9 708 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 048 € | 9 708 € | 340 € |
| 2024 | 9 949 € | 8 989 € | 960 € |
| 2023 | 29 778 € | 5 616 € | 24 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Investbild (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 636 € | 719 € | 10 048 € | 9 708 € | 340 € | 11 303 € | +1,4 % |
| 2024 | 240 414 € | 3 373 € | 9 949 € | 8 989 € | 960 € | 5 232 € | +1,4 % |
| 2023 | 414 203 € | 616 € | 29 778 € | 5 616 € | 24 162 € | 1 494 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí Investbild?
Peniaze od štátu: Investbild
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Investbild
Dátum vzniku Investbild je 17. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45723/S
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121911121 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 414 203 € · majetok 29 778 €
- Nový spoločník: Roman StinkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Roman StinkaKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 49 636 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Investbild
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Investbild v odvetví výstavba budov
Investbild je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 888 závierok), Investbild má 49 636 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 334 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Investbild 65. z 121.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 100 €, polovica do 61 719 €, tri štvrtiny do 244 564 €; 10 % firiem má viac než 817 897 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 100 € |
| medián | 61 719 € |
| horný kvartil | 244 564 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 897 € |
| Investbild | 49 636 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Investbild
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Investbild s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Investbild | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 636 € | 61 719 € |
| 2024 | 240 414 € | 55 171 € |
| 2023 | 414 203 € | 57 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Investbild | 49 636 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 55 000 € |
| medián kraja | 55 658 € |
| medián Slovenska | 61 719 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ADAKOS, s. r. o.Udiča · tržby 119 301 € (2025)
- L-STAVEX PLUS s. r. o.Závadka nad Hronom · tržby 119 138 € (2025)
- DREVODOMČEK s. r. o.Podbiel · tržby 119 122 € (2025)
- MAJTECH-STAV s.r.o.Martin · tržby 119 091 € (2018)
- RB Building Services s. r. o.Báhoň · tržby 119 056 € (2025)
- livsane s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 001 € (2025)
- EUDEMONIA a. s.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 000 € (2020)
- VOS Luxury Design s. r. o.Žiar nad Hronom · tržby 118 970 € (2025)
- Ferko Stav s.r.o.Podbrezová · tržby 118 902 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Investbild, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Investbild: Zvolenská Slatina
Investbild sídli na adrese 217, 962 01 Zvolenská Slatina, okres Zvolen. V obci Zvolenská Slatina je 361 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Zvolenská Slatina: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
Investbild: IČO, sídlo a základné údaje
Investbild s.r.o. (IČO 55220291) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolenská Slatina, okres Zvolen. Dátum vzniku je 17. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Roman Stinka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 636 € a výsledok hospodárenia +719 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 2. 2023 |
| Obec | Zvolenská Slatina |
| Okres | Okres Zvolen |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Investbild s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 636 €, typická firma odvetvia 61 719 € (medián z 9 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Sieť prepojení firmy Investbild
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Investbild
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Investbild
- Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Zvolenská Slatinatypický nepokrytý dopyt 173 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PROMETAL SLOVENSKO s.r.o.KOORDINATOR s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Zvolenská Slatina
AGROBON Zvolen, spol. s r.o.Bryndziareň a syráreň, s.r.o.STAVSTROJ združenie s.r.o.UNIAGRO, s.r.o.I.S.O.N. spol. s r.o.Všetky firmy v obci Zvolenská Slatina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Zvolen
AVOLEGRU, s.r.o.Rezidencia Hron, s. r. o.WAMM s.r.o.Koptel group s.r.o.VAMIS GROUP s.r.o. „v konkurze“
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.