Peter Mikuláš - Consulting s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
120 855 €tržby 2025 ▼ 49 %+21 723 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 96 660 €, výsledok hospodárenia 27 325 €
- 24 : tržby 237 600 €, výsledok hospodárenia 98 674 €
- 25 : tržby 120 855 €, výsledok hospodárenia 21 723 €
Peter Mikuláš - Consulting s. r. o. (IČO 55212549) mala v roku 2025 tržby 120 855 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Peter Mikuláš - Consulting
V roku 2025 mala Peter Mikuláš - Consulting priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Peter Mikuláš - Consulting
Podľa Registra právnických osôb koná za Peter Mikuláš - Consulting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník Peter Mikuláš - Consulting
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Peter Mikuláš - Consulting
Za rok 2025 má Peter Mikuláš - Consulting v závierke tržby 120 855 €, o 49,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 723 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 237 600 €.
Výkaz ziskov a strát Peter Mikuláš - Consulting
Najvyššie tržby: rok 2024, 237 600 €. Najnižšie: rok 2023, 96 660 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 120 855 € |
| 2024 | 237 600 € |
| 2023 | 96 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 147 722 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 21 723 € |
| 2024 | 98 674 € |
| 2023 | 27 325 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Peter Mikuláš - Consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,0 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Peter Mikuláš - Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,0 % | +10,2 % |
| 2024 | +41,5 % | +6,5 % |
| 2023 | +28,3 % | +4,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Peter Mikuláš - Consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 142 146 €, vlastné imanie 141 969 € a záväzky 177 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 142 146 € | 141 969 € | 177 € |
| 2024 | 162 745 € | 130 999 € | 31 746 € |
| 2023 | 114 804 € | 32 325 € | 82 479 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Peter Mikuláš - Consulting (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 120 855 € | 21 723 € | 142 146 € | 141 969 € | 177 € | 33 746 € | +18,0 % |
| 2024 | 237 600 € | 98 674 € | 162 745 € | 130 999 € | 31 746 € | 132 044 € | +41,5 % |
| 2023 | 96 660 € | 27 325 € | 114 804 € | 32 325 € | 82 479 € | 40 840 € | +28,3 % |
Riziko: zaplatí Peter Mikuláš - Consulting?
Peniaze od štátu: Peter Mikuláš - Consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Peter Mikuláš - Consulting
Dátum vzniku Peter Mikuláš - Consulting je 4. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/166854/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 96 660 € · majetok 114 804 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121913200
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 120 855 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Peter Mikuláš - Consulting
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Peter Mikuláš - Consulting v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Peter Mikuláš - Consulting je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), Peter Mikuláš - Consulting má 120 855 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 214 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Peter Mikuláš - Consulting 646. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 711 €, tri štvrtiny do 115 689 €; 10 % firiem má viac než 405 815 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 711 € |
| horný kvartil | 115 689 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 815 € |
| Peter Mikuláš - Consulting | 120 855 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Peter Mikuláš - Consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Peter Mikuláš - Consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Peter Mikuláš - Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 120 855 € | 46 711 € |
| 2024 | 237 600 € | 42 152 € |
| 2023 | 96 660 € | 41 525 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Peter Mikuláš - Consulting | 120 855 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- REGOLD s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 276 000 € (2025)
- RF Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 923 € (2025)
- Go SMART, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 713 € (2025)
- Wes-Kaap s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 275 663 € (2025)
- Power System Management, s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 275 640 € (2025)
- TEAM 4 YOU SK s. r. o.Žilina · tržby 275 420 € (2025)
- Sandra Dent s.r.o.Drahovce · tržby 274 982 € (2025)
- ILL. Mont Steel s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 274 919 € (2025)
- FinEasy s.r.o.Prievidza · tržby 274 872 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Peter Mikuláš - Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo Peter Mikuláš - Consulting: Bratislava - Ružinov
Peter Mikuláš - Consulting sídli na adrese Drieňová 16160/1D, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Peter Mikuláš - Consulting: IČO, sídlo a základné údaje
Peter Mikuláš - Consulting s. r. o. (IČO 55212549) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mgr. Peter Mikuláš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 120 855 € a výsledok hospodárenia +21 723 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 2. 2023 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Peter Mikuláš - Consulting s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 120 855 €, typická firma odvetvia 46 711 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Peter Mikuláš - Consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Peter Mikuláš - Consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Peter Mikuláš - Consulting
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Credit Risk Consulting s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.