VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ROBIT Group Plus s.r.o.

Košice - Juh · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

483 577 €tržby 2025 ▲ 79 %+6 784 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

483 577 €tržby 2025 ▲ 79 %
+6 784 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 111 345 €, výsledok hospodárenia 1 601 €
  2. 24 : tržby 269 721 €, výsledok hospodárenia 7 087 €
  3. 25 : tržby 483 577 €, výsledok hospodárenia 6 784 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ROBIT Group Plus s.r.o. (IČO 55197281) mala v roku 2025 tržby 483 577 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ROBIT Group Plus

ROBIT Group Plus má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 16 308 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ ROBIT Group Plus

Podľa Registra právnických osôb koná za ROBIT Group Plus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci ROBIT Group Plus

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ROBIT Group Plus

Za rok 2025 má ROBIT Group Plus v závierke tržby 483 577 €, o 79,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 784 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 483 577 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025484 tis. €▲ +79,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 784 €zisk
Majetok (aktíva) 202563 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 202542 tis. €67,5 % majetku
Pridaná hodnota 202528 tis. €
Zisková marža 2025+1,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 3 roky15 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ROBIT Group Plus

Súvaha ROBIT Group Plus

Všetky čísla zo závierok ROBIT Group Plus (3 roky)
Čísla zo závierok ROBIT Group Plus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025483 577 €6 784 €62 945 €20 472 €42 473 €28 490 €+1,4 %
2024269 721 €7 087 €111 390 €13 688 €97 702 €16 468 €+2,6 %
2023111 345 €1 601 €14 984 €6 601 €8 383 €8 035 €+1,4 %

Riziko: zaplatí ROBIT Group Plus?

Peniaze od štátu: ROBIT Group Plus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ROBIT Group Plus

Dátum vzniku ROBIT Group Plus je 2. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55961/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121898845
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 111 345 € · majetok 14 984 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 483 577 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ROBIT Group Plus

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

ROBIT Group Plus v odvetví administratívne a kancelárske služby

ROBIT Group Plus je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), ROBIT Group Plus má 483 577 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 379 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROBIT Group Plus 77. z 641.

V odvetví v okrese Košice IV1 379aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROBIT Group Plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Košice IV ›

Sídlo ROBIT Group Plus: Košice - Juh

ROBIT Group Plus sídli na adrese Werferova 6, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296. Na tej istej adrese je zapísaných 477 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 648aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 296aktívnych
V tom istom odvetví1 379okres Košice IV
Na tej istej adrese477aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

ROBIT Group Plus: IČO, sídlo a základné údaje

ROBIT Group Plus s.r.o. (IČO 55197281) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 2. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Tibor Chovanec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 483 577 € a výsledok hospodárenia +6 784 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 2. 2023
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ROBIT Group Plus s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 483 577 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy ROBIT Group Plus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ROBIT Group Plus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ROBIT Group Plus

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice IV

Pal.Van., s.r.o.ISS projects, s.r.o.PIKOT PIONEERING s. r. o.FamilyGoods, s.r.o.MQS s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk