Bednárik reality, s.r.o.
Banská Bystrica · Ostatné vzdelávanie i. n.
3 500 €tržby 2024+3 €zisk 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia 3 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -424 €
Bednárik reality, s.r.o. (IČO 55196110) mala v roku 2024 tržby 3 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Bednárik reality
Podľa Registra právnických osôb koná za Bednárik reality 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník Bednárik reality
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Juraj Bednárik100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Juraj Bednárikod 4. 2. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bednárik reality
Za rok 2024 má Bednárik reality v závierke tržby 3 500 €, a výsledok hospodárenia +3 €.
Výkaz ziskov a strát Bednárik reality
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −421 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −424 € |
| 2024 | 3 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bednárik reality
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 919 €, vlastné imanie 4 579 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 919 € | 4 579 € | 340 € |
| 2024 | 5 343 € | 5 003 € | 340 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bednárik reality (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −424 € | 4 919 € | 4 579 € | 340 € | — | — |
| 2024 | 3 500 € | 3 € | 5 343 € | 5 003 € | 340 € | 420 € | +0,1 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Bednárik reality?
Peniaze od štátu: Bednárik reality
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bednárik reality
Dátum vzniku Bednárik reality je 4. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45655/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bednárik reality
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Bednárik reality v odvetví vzdelávanie
Bednárik reality je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 36 975 € (4 580 závierok), Bednárik reality má 3 500 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 600 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bednárik reality 190. z 209.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 577 €, polovica do 36 975 €, tri štvrtiny do 94 833 €; 10 % firiem má viac než 251 172 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 490 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 577 € |
| medián | 36 975 € |
| horný kvartil | 94 833 € |
| 10 % firiem má viac než | 251 172 € |
| Bednárik reality | 3 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bednárik reality
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bednárik reality s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bednárik reality | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 40 000 € |
| 2024 | 3 500 € | 36 975 € |
| 2023 | — | 34 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Bednárik reality | 3 500 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 35 809 € |
| medián kraja | 30 559 € |
| medián Slovenska | 36 975 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná škola s materskou školou, Banícka 52, MalachovMalachov · tržby 8 376 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, SNP 158/20, KalinovoKalinovo · tržby 8 371 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Plavecký Peter 89Plavecký Peter · tržby 8 370 € (2013)
- Súkromná základná umelecká škola ATELIÉR, Vodná 20, SenecSenec · tržby 8 370 € (2023)
- MADISO s. r. o.Žilina · tržby 8 340 € (2025)
- Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad BodvouMoldava nad Bodvou · tržby 8 340 € (2013)
- Súkromné konzervatórium, Zádielska 12, KošiceKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 337 € (2025)
- Materská škola, Lesná 10, KolárovoKolárovo · tržby 8 332 € (2013)
- Dance Collective s. r. o.Martin · tržby 8 325 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bednárik reality, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bednárik reality: Banská Bystrica
Bednárik reality sídli na adrese Podháj 5226/42, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Bednárik reality: IČO, sídlo a základné údaje
Bednárik reality, s.r.o. (IČO 55196110) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 4. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Juraj Bednárik. Za rok 2024 sú v závierke tržby 3 500 € a výsledok hospodárenia +3 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 2. 2023 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Bednárik reality, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 3 500 €, typická firma odvetvia 36 975 € (medián z 4 580 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Bednárik reality
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bednárik reality
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bednárik reality
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Banská Bystrica
SPEAK International School of Slovakia s…TIMAN s.r.o.Žarnovica Dent s.r.o.UNI KREDIT, n.o.Enigma High Fidelity s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.