VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KLAČKO s. r. o.

Turie · Ostatné vzdelávanie i. n.

60 890 €tržby 2025 ▼ 14 %+747 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

60 890 €tržby 2025 ▼ 14 %
+747 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 45 831 €, výsledok hospodárenia 1 565 €
  2. 24 : tržby 70 432 €, výsledok hospodárenia 3 202 €
  3. 25 : tržby 60 890 €, výsledok hospodárenia 747 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KLAČKO s. r. o. (IČO 55193641) mala v roku 2025 tržby 60 890 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KLAČKO

KLAČKO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 310 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ KLAČKO

Podľa Registra právnických osôb koná za KLAČKO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník KLAČKO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KLAČKO
Podiely spoločníkov na vkladoch KLAČKO Ing. Dominik Klačko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Dominik Klačko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Dominik Klačko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Dominik Klačkood 31. 1. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KLAČKO

Za rok 2025 má KLAČKO v závierke tržby 60 890 €, o 13,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +747 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 70 432 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 168 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202561 tis. €▼ −13,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025747 €zisk
Majetok (aktíva) 2025110 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202599 tis. €90,4 % majetku
Pridaná hodnota 202514 tis. €
Zisková marža 2025+1,2 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky5 514 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 168 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KLAČKO

Súvaha KLAČKO

Všetky čísla zo závierok KLAČKO (3 roky)
Čísla zo závierok KLAČKO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202560 890 €747 €109 701 €10 514 €99 187 €13 911 €+1,2 %
202470 432 €3 202 €62 228 €9 767 €52 461 €25 101 €+4,5 %
202345 831 €1 565 €47 105 €6 565 €40 540 €16 815 €+3,4 %

Riziko: zaplatí KLAČKO?

Peniaze od štátu: KLAČKO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KLAČKO

Dátum vzniku KLAČKO je 31. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81257/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 45 831 € · majetok 47 105 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121897349
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 60 890 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KLAČKO

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore kapitálového trhu
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore doplnkového dôchodkového sporenia
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore prijímania vkladov
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore starobného dôchodkového sporenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

KLAČKO v odvetví vzdelávanie

KLAČKO je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), KLAČKO má 60 890 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 697 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KLAČKO 105. z 291.

V odvetví v okrese Žilina697aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KLAČKO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Žilina ›

Sídlo KLAČKO: Turie

KLAČKO sídli na adrese 659, 013 12 Turie, okres Žilina. V obci Turie je 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Turie280aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví697okres Žilina
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Turie: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

KLAČKO: IČO, sídlo a základné údaje

KLAČKO s. r. o. (IČO 55193641) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Turie, okres Žilina. Dátum vzniku je 31. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Dominik Klačko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 890 € a výsledok hospodárenia +747 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 1. 2023
ObecTurie
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov1 168 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) KLAČKO s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 890 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy KLAČKO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KLAČKO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KLAČKO

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Turietypický nepokrytý dopyt 60 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HYBAY s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Turie

BG tech, s.r.o.J.Ch. real invest s. r. o.Kostad BG, s. r. o.MS-BETON, spol. s r.o.KOLLÁR, s.r.o.Všetky firmy v obci Turie ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Žilina

POLFREX, s. r. o.FOURMIS, s.r.o.Blanc dental, s. r. o.SmartBooks, a.s.SiQiS-s, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk