Infoproduct Systems s. r. o.
Košice - Západ · Ostatné vzdelávanie i. n.
787 929 €tržby 2025 ▲ 64 %+14 460 €zisk 2025aktívna 3 roky3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 152 616 €, výsledok hospodárenia 7 704 €
- 24 : tržby 481 234 €, výsledok hospodárenia 15 595 €
- 25 : tržby 787 929 €, výsledok hospodárenia 14 460 €
Infoproduct Systems s. r. o. (IČO 55186033) mala v roku 2025 tržby 787 929 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Infoproduct Systems
V roku 2025 mala Infoproduct Systems priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 000 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 000 € | — |
| 2024 | 0 | 811 € | — |
| 2023 | — | 201 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Infoproduct Systems
Podľa Registra právnických osôb konajú za Infoproduct Systems 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci Infoproduct Systems
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Jaroslav Šurányi33,3 %
- Tomáš Plačko33,3 %
- Viktor Kačeňák33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jaroslav Šurányiod 19. 11. 2025 | 1 667 € | 33,3 % |
| Tomáš Plačkood 19. 11. 2025 | 1 667 € | 33,3 % |
| Viktor Kačeňákod 19. 11. 2025 | 1 667 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Infoproduct Systems
Za rok 2025 má Infoproduct Systems v závierke tržby 787 929 €, o 63,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 460 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 787 929 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Infoproduct Systems
Najvyššie tržby: rok 2025, 787 929 €. Najnižšie: rok 2023, 152 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 787 929 € |
| 2024 | 481 234 € |
| 2023 | 152 616 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 37 759 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 14 460 € |
| 2024 | 15 595 € |
| 2023 | 7 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Infoproduct Systems
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,8 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Infoproduct Systems | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,8 % | +8,6 % |
| 2024 | +3,2 % | +6,0 % |
| 2023 | +5,0 % | +5,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Infoproduct Systems
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 49 919 €, vlastné imanie 19 960 € a záväzky 29 959 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 49 919 € | 19 960 € | 29 959 € |
| 2024 | 87 727 € | 20 980 € | 66 747 € |
| 2023 | 23 313 € | 12 704 € | 10 609 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Infoproduct Systems (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 787 929 € | 14 460 € | 49 919 € | 19 960 € | 29 959 € | 37 765 € | +1,8 % |
| 2024 | 481 234 € | 15 595 € | 87 727 € | 20 980 € | 66 747 € | 39 064 € | +3,2 % |
| 2023 | 152 616 € | 7 704 € | 23 313 € | 12 704 € | 10 609 € | 12 253 € | +5,0 % |
Riziko: zaplatí Infoproduct Systems?
Peniaze od štátu: Infoproduct Systems
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Infoproduct Systems
Dátum vzniku Infoproduct Systems je 26. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: Entrepedia s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55913/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121892586
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 152 616 € · majetok 23 313 €
- Nový štatutár: Jaroslav ŠurányiKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Entrepedia s. r. o., odvtedy Infoproduct Systems s. r. o.
- Nový spoločník: Viktor KačeňákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 787 929 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Infoproduct Systems
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Informačná činnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Infoproduct Systems v odvetví vzdelávanie
Infoproduct Systems je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), Infoproduct Systems má 787 929 €, čo je 20-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 314 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Infoproduct Systems 5. z 107.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| Infoproduct Systems | 787 929 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Infoproduct Systems
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Infoproduct Systems s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Infoproduct Systems | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 787 929 € | 40 000 € |
| 2024 | 481 234 € | 36 975 € |
| 2023 | 152 616 € | 34 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Infoproduct Systems | 787 929 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 39 128 € |
| medián kraja | 35 286 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MEDICAL AiD s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 910 347 € (2025)
- IP KONCERN s.r.o.Veľký Slavkov · tržby 1 893 190 € (2025)
- Prestex s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 1 853 463 € (2018)
- Winners Benefits, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 851 571 € (2025)
- Technická univerzita vo ZvoleneZvolen · tržby 1 802 667 € (2025)
- Cirkevná základná škola - Narnia, Beňadická 38, BratislavaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 756 365 € (2025)
- microDENT clinic, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 1 741 324 € (2025)
- FBE Bratislava, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 731 390 € (2025)
- V a V Servis, s.r.o.Prešov · tržby 1 635 875 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Infoproduct Systems, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Infoproduct Systems: Košice - Západ
Infoproduct Systems sídli na adrese Hellova 11/7, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
Infoproduct Systems: IČO, sídlo a základné údaje
Infoproduct Systems s. r. o. (IČO 55186033) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 26. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Jaroslav Šurányi, Tomáš Plačko a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 787 929 € a výsledok hospodárenia +14 460 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 001 € |
| Vznik | 26. 1. 2023 |
| Skoršie názvy | Entrepedia s. r. o. |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Infoproduct Systems s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 787 929 €, typická firma odvetvia 40 000 €, čo je 20-násobok mediánu (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy Infoproduct Systems
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Infoproduct Systems
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Infoproduct Systems
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Košice II
TAKTIK International, s.r.o.Speed Trade International s.r.o.GUMI-X s. r. o.Súkromná športová materská škola, s.r.o.Škola manažmentu L. Rona Hubbarda Slovakia…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.