MILUMI s. r. o.
Banská Bystrica · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
15 990 €tržby 2025 ▼ 33 %−2 020 €strata 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 11 964 €, výsledok hospodárenia -1 032 €
- 24 : tržby 23 899 €, výsledok hospodárenia -325 €
- 25 : tržby 15 990 €, výsledok hospodárenia -2 020 €
MILUMI s. r. o. (IČO 55183590) mala v roku 2025 tržby 15 990 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MILUMI
Podľa Registra právnických osôb koná za MILUMI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
Spoločník MILUMI
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Ňáčik100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Ňáčikod 17. 2. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MILUMI
Za rok 2025 má MILUMI v závierke tržby 15 990 €, o 33,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 020 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 23 899 €.
Výkaz ziskov a strát MILUMI
Najvyššie tržby: rok 2024, 23 899 €. Najnižšie: rok 2023, 11 964 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 990 € |
| 2024 | 23 899 € |
| 2023 | 11 964 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −3 377 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 020 € |
| 2024 | −325 € |
| 2023 | −1 032 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MILUMI
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,6 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MILUMI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −12,6 % | +8,8 % |
| 2024 | −1,4 % | +6,0 % |
| 2023 | −8,6 % | +4,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MILUMI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 755 €, vlastné imanie 1 623 € a záväzky 13 132 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 755 € | 1 623 € | 13 132 € |
| 2024 | 32 955 € | 3 643 € | 29 312 € |
| 2023 | 33 917 € | 3 968 € | 29 949 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MILUMI (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 990 € | −2 020 € | 14 755 € | 1 623 € | 13 132 € | 6 646 € | −12,6 % |
| 2024 | 23 899 € | −325 € | 32 955 € | 3 643 € | 29 312 € | 8 507 € | −1,4 % |
| 2023 | 11 964 € | −1 032 € | 33 917 € | 3 968 € | 29 949 € | 4 499 € | −8,6 % |
Riziko: zaplatí MILUMI?
Peniaze od štátu: MILUMI
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MILUMI
Dátum vzniku MILUMI je 24. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: AKORA 214, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45556/S
- Zmena obchodného menaPredtým AKORA 214, s. r. o., odvtedy MILUMI s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 11 964 € · majetok 33 917 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 15 990 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MILUMI
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
MILUMI v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
MILUMI je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), MILUMI má 15 990 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 306 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MILUMI 474. z 688.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| MILUMI | 15 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MILUMI
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MILUMI s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MILUMI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 990 € | 45 441 € |
| 2024 | 23 899 € | 41 414 € |
| 2023 | 11 964 € | 39 245 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MILUMI | 15 990 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 39 033 € |
| medián kraja | 36 276 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ENRO Trading s.r.o.Modra · tržby 39 015 € (2020)
- Mayerson Development s.r.o.Nové Zámky · tržby 39 009 € (2023)
- PEKNÝ DOMOV - v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 009 € (2022)
- Jozef Miškovský, s.r.o.Rajec · tržby 39 007 € (2025)
- Delta Property Services II, s. r. o.Poprad · tržby 39 006 € (2025)
- DPD Service, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 001 € (2025)
- SIDERO s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 39 000 € (2025)
- SYRIMA s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2024)
- FIRST CHOICE Real Estate SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MILUMI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MILUMI: Banská Bystrica
MILUMI sídli na adrese Sládkovičova 5322/38, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
MILUMI: IČO, sídlo a základné údaje
MILUMI s. r. o. (IČO 55183590) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 24. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Michal Ňáčik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 990 € a výsledok hospodárenia −2 020 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 1. 2023 |
| Skoršie názvy | AKORA 214, s. r. o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) MILUMI s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 990 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy MILUMI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MILUMI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MILUMI
- Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Banská Bystrica
Hviezdička s.r.o.GEOMAD s.r.o.PASIV-DOM s.r.o.DAN SK, s. r. o.KMG Real, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.