Lezecký klub Climbing Arena
Nitra · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
411 €tržby 2024+351 €zisk 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 411 €, výsledok hospodárenia 351 €
Lezecký klub Climbing Arena (IČO 55174035) mala v roku 2024 tržby 411 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Lezecký klub Climbing Arena
Podľa Registra právnických osôb koná za Lezecký klub Climbing Arena 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Lezecký klub Climbing Arena
Za rok 2024 má Lezecký klub Climbing Arena v závierke tržby 411 €, a výsledok hospodárenia +351 €. Závierky máme za 2 roky (2023 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 411 €.
Výkaz ziskov a strát Lezecký klub Climbing Arena
Najvyššie tržby: rok 2024, 411 €. Najnižšie: rok 2023, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 411 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 351 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 351 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Lezecký klub Climbing Arena
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 351 €, vlastné imanie 351 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 351 € | 351 € | 0 € |
| 2023 | 0 € | 0 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Lezecký klub Climbing Arena (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 411 € | 351 € | 351 € | 351 € | 0 € | — | +85,4 % |
| 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — | — |
Riziko: zaplatí Lezecký klub Climbing Arena?
Peniaze od štátu: Lezecký klub Climbing Arena
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Lezecký klub Climbing Arena
Dátum vzniku Lezecký klub Climbing Arena je 16. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: Šport 20. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-65733
- Nový štatutár: Róbert GábrišIný štatutárny orgán
- Zmena obchodného menaPredtým Šport 20, odvtedy Lezecký klub Climbing Arena.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 0 € · majetok 0 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 2, posledné tržby 411 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lezecký klub Climbing Arena
- iné združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Lezecký klub Climbing Arena v odvetví členské organizácie
Lezecký klub Climbing Arena je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 8 863 € (10 948 závierok), Lezecký klub Climbing Arena má 411 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 177 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lezecký klub Climbing Arena 335. z 365.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 353 €, polovica do 8 863 €, tri štvrtiny do 28 504 €; 10 % firiem má viac než 72 796 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 250 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 353 € |
| medián | 8 863 € |
| horný kvartil | 28 504 € |
| 10 % firiem má viac než | 72 796 € |
| Lezecký klub Climbing Arena | 411 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 22. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Lezecký klub Climbing Arena
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Lezecký klub Climbing Arena s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lezecký klub Climbing Arena | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 411 € | 8 863 € |
| 2023 | 0 € | 8 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Lezecký klub Climbing Arena | 411 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 9 088 € |
| medián kraja | 7 403 € |
| medián Slovenska | 8 863 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JednotaGymSenica · tržby 1 031 € (2025)
- Environmentálna poradňa StudničkaBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 031 € (2025)
- NELEGÁLŠurany · tržby 1 029 € (2025)
- Ženský spolok pri Reformovanej kresťanskej cirkvi v KomárneKomárno · tržby 1 028 € (2025)
- Občianske združenie HELP L-TLovčica-Trubín · tržby 1 027 € (2025)
- JeduBohdanovce nad Trnavou · tržby 1 026 € (2025)
- "Kolárovo a okolie - Gúta és Vidéke"Kolárovo · tržby 1 025 € (2025)
- Six RoadsBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 025 € (2025)
- Slovenská lesnícka spoločnosťZvolen · tržby 1 024 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lezecký klub Climbing Arena, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Lezecký klub Climbing Arena: Nitra
Lezecký klub Climbing Arena sídli na adrese K rieke 4, 949 05 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 297 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Lezecký klub Climbing Arena: IČO, sídlo a základné údaje
Lezecký klub Climbing Arena (IČO 55174035) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 16. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Róbert Gábriš. Za rok 2024 sú v závierke tržby 411 € a výsledok hospodárenia +351 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 16. 11. 2022 |
| Skoršie názvy | Šport 20 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Lezecký klub Climbing Arena má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 411 €, typická firma odvetvia 8 863 € (medián z 10 948 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 22. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ENERGA INVEST s.r.o.Komizol s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Nitra
Ponitrianske združenie obcí pre separovaný…SPOLOČNOSŤ HELENY MADARIOVEJSpoločnosť Zlatý vekEuropean Alliance for Innovation n.o.Intercultura Slovakia
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.