VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Aronix, s. r. o.

Dlhá nad Oravou · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

16 535 €tržby 2025 ▼ 15 %+3 126 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 535 €tržby 2025 ▼ 15 %
+3 126 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 29 436 €, výsledok hospodárenia 173 €
  2. 24 : tržby 19 395 €, výsledok hospodárenia -7 261 €
  3. 25 : tržby 16 535 €, výsledok hospodárenia 3 126 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Aronix, s. r. o. (IČO 55164544) mala v roku 2025 tržby 16 535 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Aronix

Aronix má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 216 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Aronix

Podľa Registra právnických osôb koná za Aronix 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Aronix

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Aronix
Podiely spoločníkov na vkladoch Aronix Jozef Glončák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Glončák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Glončák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Glončákod 27. 1. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Aronix

Za rok 2025 má Aronix v závierke tržby 16 535 €, o 14,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 126 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 29 436 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202517 tis. €▼ −14,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 126 €zisk
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 20251 038 €
Záväzky 202529 tis. €96,5 % majetku
Pridaná hodnota 202510 tis. €
Zisková marža 2025+18,9 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky−3 962 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Aronix

Súvaha Aronix

Všetky čísla zo závierok Aronix (3 roky)
Čísla zo závierok Aronix po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 535 €3 126 €29 670 €1 038 €28 632 €10 456 €+18,9 %
202419 395 €−7 261 €49 921 €−2 088 €52 009 €11 570 €−37,4 %
202329 436 €173 €60 545 €5 173 €55 372 €11 351 €+0,6 %

Riziko: zaplatí Aronix?

Peniaze od štátu: Aronix

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Aronix

Dátum vzniku Aronix je 27. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81243/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 29 436 € · majetok 60 545 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121895204
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 16 535 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Aronix

  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Aronix v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Aronix je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Aronix má 16 535 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 141 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Aronix 45. z 53.

V odvetví v okrese Dolný Kubín141aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Aronix, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Dolný Kubín ›

Sídlo Aronix: Dlhá nad Oravou

Aronix sídli na adrese 164, 027 55 Dlhá nad Oravou, okres Dolný Kubín. V obci Dlhá nad Oravou je 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513.

Subjektov v obci Dlhá nad Oravou184aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 513aktívnych
V tom istom odvetví141okres Dolný Kubín

Dlhá nad Oravou: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

Aronix: IČO, sídlo a základné údaje

Aronix, s. r. o. (IČO 55164544) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dlhá nad Oravou, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 27. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Jozef Glončák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 535 € a výsledok hospodárenia +3 126 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 1. 2023
ObecDlhá nad Oravou
OkresOkres Dolný Kubín
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Aronix, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 535 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›

Sieť prepojení firmy Aronix

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Aronix

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Aronix

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Dlhá nad Oravoutypický nepokrytý dopyt 33 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dlhá nad Oravou

MILKORAy, odbytové družstvoFarma Chlebnice s. r. o.ORAVA DREVO, s.r.o.Agrodružstvo Dlhá,družstvo·Drevené·, s. r. o.Všetky firmy v obci Dlhá nad Oravou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Dolný Kubín

InštalShop s.r.o.Infocom s. r. o.elektroflow s. r. o.PribiTech s.r.o.Sandbox s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk