VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Beňadiková s. r. o.

Bratislava - Karlova Ves · Ostatné vzdelávanie i. n.

129 076 €tržby 2024 ▲ 8 %+14 867 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

129 076 €tržby 2024 ▲ 8 %
+14 867 €zisk 2024
  1. 23 : tržby 119 620 €, výsledok hospodárenia 13 647 €
  2. 24 : tržby 129 076 €, výsledok hospodárenia 14 867 €
  3. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Beňadiková s. r. o. (IČO 55139698) mala v roku 2024 tržby 129 076 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Beňadiková

V roku 2025 mala Beňadiková priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 6 257 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ Beňadiková

Podľa Registra právnických osôb koná za Beňadiková 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Beňadiková

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Beňadiková
Podiely spoločníkov na vkladoch Beňadiková Alena Beňadiková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Alena Beňadiková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Alena Beňadiková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alena Beňadikováod 17. 1. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Beňadiková

Za rok 2024 má Beňadiková v závierke tržby 129 076 €, o 7,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +14 867 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 129 076 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 379 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2024129 tis. €▲ +7,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202415 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 20250 €
Zisková marža 2024+11,5 %medián odvetvia +6,0 %
Súčet výsledkov za 3 roky29 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 379 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Beňadiková

Súvaha Beňadiková

Všetky čísla zo závierok Beňadiková (3 roky)
Čísla zo závierok Beňadiková po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €0 €———
2024129 076 €14 867 €98 672 €94 014 €4 658 €31 926 €+11,5 %
2023119 620 €13 647 €113 338 €109 147 €4 191 €20 202 €+11,4 %

Riziko: zaplatí Beňadiková?

Peniaze od štátu: Beňadiková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Beňadiková

Dátum vzniku Beňadiková je 17. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/166392/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 119 620 € · majetok 113 338 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Beňadiková

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • administratívne služby
  • prenájom hnuteľných vecí
  • činnosť viazaného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
  • činnosť viazaného finančného agenta v sektore kapitálového trhu
  • činnosť viazaného finančného agenta v sektore starobného dôchodkového sporenia
  • činnosť viazaného finančného agenta v sektore doplnkového dôchodkového sporenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Beňadiková v odvetví vzdelávanie

Beňadiková je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 36 975 € (4 580 závierok), Beňadiková má 129 076 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 687 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Beňadiková 48. z 217.

V odvetví v okrese Bratislava IV687aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 580Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Beňadiková, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava IV ›

Sídlo Beňadiková: Bratislava - Karlova Ves

Beňadiková sídli na adrese Púpavová 12, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 995 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 995aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 221aktívnych
V tom istom odvetví687okres Bratislava IV
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

Beňadiková: IČO, sídlo a základné údaje

Beňadiková s. r. o. (IČO 55139698) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 17. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Alena Beňadiková. Za rok 2024 sú v závierke tržby 129 076 € a výsledok hospodárenia +14 867 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 1. 2023
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov2 379 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Beňadiková s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 129 076 €, typická firma odvetvia 36 975 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 4 580 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy Beňadiková

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Beňadiková

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Beňadiková

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy252zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava IV

Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.KEZO, s. r. o.Prestex s.r.o.Ivemedica s. r. o.GISS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk