VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KORPOBAU s.r.o.

Čadca · Výstavba obytných a neobytných budov

777 037 €tržby 2025 ▲ 63 %+40 240 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

777 037 €tržby 2025 ▲ 63 %
+40 240 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 415 975 €, výsledok hospodárenia 36 822 €
  2. 24 : tržby 476 904 €, výsledok hospodárenia 34 354 €
  3. 25 : tržby 777 037 €, výsledok hospodárenia 40 240 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KORPOBAU s.r.o. (IČO 55135838) mala v roku 2025 tržby 777 037 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KORPOBAU

V roku 2025 mala KORPOBAU priemerne 8 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 153 527 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 174 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Čadca bola v roku 2025 1 748 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia KORPOBAU

Podľa Registra právnických osôb konajú za KORPOBAU 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci KORPOBAU

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok KORPOBAU

Za rok 2025 má KORPOBAU v závierke tržby 777 037 €, o 62,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +40 240 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 777 037 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 22 481 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025777 tis. €▲ +62,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202540 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025382 tis. €
Vlastné imanie 2025116 tis. €
Záväzky 2025265 tis. €69,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025269 tis. €
Zisková marža 2025+5,2 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky111 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov22 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KORPOBAU

Súvaha KORPOBAU

Všetky čísla zo závierok KORPOBAU (3 roky)
Čísla zo závierok KORPOBAU po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025777 037 €40 240 €381 860 €116 416 €265 444 €269 121 €+5,2 %
2024476 904 €34 354 €140 997 €76 176 €64 821 €209 354 €+7,2 %
2023415 975 €36 822 €113 286 €41 822 €71 464 €241 370 €+8,9 %

Riziko: zaplatí KORPOBAU?

KORPOBAU a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom KORPOBAU v objeme 385 203 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Zborov nad Bystricou: 385 203 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv385 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20259. 1. 2025

História firmy KORPOBAU

Dátum vzniku KORPOBAU je 11. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81131/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121882774
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 415 975 € · majetok 113 286 €
  4. Nový štatutár: Ján KormanecKonateľ
  5. Nový spoločník: Ján KormanecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 385 203 €Objednávateľ Obec Zborov nad Bystricou. Zmluva o dielo č.16/2024
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Zborov nad Bystricou, hodnota zmluvy 385 203 €. Firma vznikla 11. 1. 2023.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 777 037 €.
  9. Nový štatutár: Mgr. Martina PodmanickáKonateľ
  10. Nový spoločník: Miroslav PodmanickýSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KORPOBAU

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Administratívne služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Murárstvo
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Verejné obstarávanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

KORPOBAU v odvetví výstavba budov

KORPOBAU je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 888 závierok), KORPOBAU má 777 037 €, čo je 13-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 485 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KORPOBAU 22. z 194.

V odvetví v okrese Čadca485aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 888Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KORPOBAU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Čadca ›

Sídlo KORPOBAU: Čadca

KORPOBAU sídli na adrese A. Bernoláka 2042/14, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591.

Subjektov v obci Čadca4 541aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 591aktívnych
V tom istom odvetví485okres Čadca

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

KORPOBAU: IČO, sídlo a základné údaje

KORPOBAU s.r.o. (IČO 55135838) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 11. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Miroslav Podmanický, Ján Kormanec a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 777 037 € a výsledok hospodárenia +40 240 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 1. 2023
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov22 481 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) KORPOBAU s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 777 037 €, typická firma odvetvia 61 719 €, čo je 13-násobok mediánu (medián z 9 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy KORPOBAU

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KORPOBAU

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KORPOBAU

  • Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 416 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

JaMirbau s. r. o.JaMirbau SK s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Čadca

Estor Building, s. r. o.MARSUPIUM s.r.o.SILUETTE, s.r.o.STAVOSPOL, spol. s r.o.STAVOB.SK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk