ski stars s.r.o.
Budimír · Prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb
47 488 €tržby 2025 ▲ 143 %+4 653 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 30 598 €, výsledok hospodárenia 571 €
- 24 : tržby 19 544 €, výsledok hospodárenia 1 914 €
- 25 : tržby 47 488 €, výsledok hospodárenia 4 653 €
ski stars s.r.o. (IČO 55128467) mala v roku 2025 tržby 47 488 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia ski stars
Podľa Registra právnických osôb konajú za ski stars 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci ski stars
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Marek Tkáč59,0 %
- Renát Dobias41,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Tkáčod 16. 1. 2026 | 2 950 € | 59,0 % |
| Renát Dobiasod 16. 1. 2026 | 2 050 € | 41,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ski stars
Za rok 2025 má ski stars v závierke tržby 47 488 €, o 143,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 653 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 47 488 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 517 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ski stars
Najvyššie tržby: rok 2025, 47 488 €. Najnižšie: rok 2024, 19 544 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 47 488 € |
| 2024 | 19 544 € |
| 2023 | 30 598 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 7 138 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 653 € |
| 2024 | 1 914 € |
| 2023 | 571 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ski stars
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,8 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ski stars | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,8 % | +4,7 % |
| 2024 | +9,8 % | +3,1 % |
| 2023 | +1,9 % | +1,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ski stars
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 35 299 €, vlastné imanie 9 777 € a záväzky 25 522 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 299 € | 9 777 € | 25 522 € |
| 2024 | 7 825 € | 7 485 € | 340 € |
| 2023 | 31 971 € | 5 571 € | 26 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ski stars (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 488 € | 4 653 € | 35 299 € | 9 777 € | 25 522 € | 5 244 € | +9,8 % |
| 2024 | 19 544 € | 1 914 € | 7 825 € | 7 485 € | 340 € | 2 254 € | +9,8 % |
| 2023 | 30 598 € | 571 € | 31 971 € | 5 571 € | 26 400 € | 671 € | +1,9 % |
Riziko: zaplatí ski stars?
Peniaze od štátu: ski stars
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ski stars
Dátum vzniku ski stars je 17. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55819/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 30 598 € · majetok 31 971 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 47 488 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ski stars
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Skladovacie a pomocné činnosti v doprave
- Fotografické služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Chov vybraných druhov zvierat
- Kuriérske služby
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
ski stars v odvetví prenájom a lízing
ski stars je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 812 € (2 281 závierok), ski stars má 47 488 €, čo je 93 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 51 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ski stars 15. z 26.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 359 €, polovica do 50 812 €, tri štvrtiny do 219 791 €; 10 % firiem má viac než 792 056 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 342 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 359 € |
| medián | 50 812 € |
| horný kvartil | 219 791 € |
| 10 % firiem má viac než | 792 056 € |
| ski stars | 47 488 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ski stars
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ski stars s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ski stars | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 47 488 € | 50 812 € |
| 2024 | 19 544 € | 49 239 € |
| 2023 | 30 598 € | 47 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ski stars | 47 488 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 48 446 € |
| medián kraja | 48 274 € |
| medián Slovenska | 50 812 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VIA TRANSPORT SK, s. r. o.Prešov · tržby 118 903 € (2025)
- Inomed s.r.o.Martin · tržby 118 895 € (2025)
- M.A.T. TRADE, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 118 747 € (2025)
- Ricky-Trans, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 118 390 € (2014)
- Cygnus FG, s.r.o.Topoľníky · tržby 118 239 € (2025)
- ET SLOVAKIA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 090 € (2025)
- RK Logistick s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 117 942 € (2025)
- Chilltech s. r. o.Snina · tržby 117 490 € (2025)
- Zenergy s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 117 464 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ski stars, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Košice - okolie ›
Sídlo ski stars: Budimír
ski stars sídli na adrese Športová ulica 508/6, 044 43 Budimír, okres Košice - okolie. V obci Budimír je 246 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219. Na tej istej adrese je zapísaných 30 aktívnych subjektov.
Budimír: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
ski stars: IČO, sídlo a základné údaje
ski stars s.r.o. (IČO 55128467) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budimír, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 17. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Marek Tkáč a Renát Dobias. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 488 € a výsledok hospodárenia +4 653 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb (SK NACE 7721) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 1. 2023 |
| Obec | Budimír |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 517 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) ski stars s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 488 €, typická firma odvetvia 50 812 € (medián z 2 281 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy ski stars
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ski stars
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ski stars
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy93zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 600 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Budimírtypický nepokrytý dopyt 20 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.12 zmlúv za 3 roky · 1 181 € · naposledy 31. 3. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok10 zmlúv za 3 roky · 54 946 € · naposledy 9. 2. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Považie5 zmlúv za 3 roky · 1 660 € · naposledy 1. 1. 2026 Všetkých 48 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SKI MOUNTAINS s. r. o.SKI & SPORTS s. r. o.SKI professionals s. r. o.QMQ s.r.o.Cirbus s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Budimír
BOLSS s.r.o.GMD s.r.o.Opre‘ Cidery s.r.o.JURI s.r.o.ITC International s.r.o.Všetky firmy v obci Budimír ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.21) v okrese Košice - okolie
FOP Slovakia s. r. o.winterski s.r.o.snow experts s.r.o.BALENT s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.