VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Hippokrates Healthcare Services s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

760 860 €tržby 2025 ▼ 23 %+1 652 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

760 860 €tržby 2025 ▼ 23 %
+1 652 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 526 151 €, výsledok hospodárenia 7 811 €
  2. 24 : tržby 988 144 €, výsledok hospodárenia 91 053 €
  3. 25 : tržby 760 860 €, výsledok hospodárenia 1 652 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Hippokrates Healthcare Services s.r.o. (IČO 55123473) mala v roku 2025 tržby 760 860 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Hippokrates Healthcare Services

V roku 2024 mala Hippokrates Healthcare Services priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 91 148 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 2 446 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II bola v roku 2024 2 023 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Hippokrates Healthcare Services

Podľa Registra právnických osôb koná za Hippokrates Healthcare Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Hippokrates Healthcare Services

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Hippokrates Healthcare Services
Podiely spoločníkov na vkladoch Hippokrates Healthcare Services Michal Točík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Michal Točík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Michal Točík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Točíkod 11. 1. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Hippokrates Healthcare Services

Za rok 2025 má Hippokrates Healthcare Services v závierke tržby 760 860 €, o 23,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 652 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 988 144 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025761 tis. €▼ −23,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 652 €zisk
Majetok (aktíva) 2025564 tis. €
Vlastné imanie 2025106 tis. €
Záväzky 2025458 tis. €81,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025141 tis. €
Zisková marža 2025+0,2 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky101 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Hippokrates Healthcare Services

Súvaha Hippokrates Healthcare Services

Všetky čísla zo závierok Hippokrates Healthcare Services (3 roky)
Čísla zo závierok Hippokrates Healthcare Services po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025760 860 €1 652 €563 924 €105 515 €458 409 €141 484 €+0,2 %
2024988 144 €91 053 €274 739 €103 863 €170 876 €279 388 €+9,2 %
2023526 151 €7 811 €83 617 €12 811 €70 806 €57 378 €+1,5 %

Riziko: zaplatí Hippokrates Healthcare Services?

Peniaze od štátu: Hippokrates Healthcare Services

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Hippokrates Healthcare Services

Dátum vzniku Hippokrates Healthcare Services je 11. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/166251/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 526 151 € · majetok 83 617 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 760 860 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Hippokrates Healthcare Services

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sťahovacie služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Fotografické služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Neurologická ambulancia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Hippokrates Healthcare Services v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Hippokrates Healthcare Services je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), Hippokrates Healthcare Services má 760 860 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 214 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Hippokrates Healthcare Services 218. z 2 044.

V odvetví v okrese Bratislava II4 214aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Hippokrates Healthcare Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Hippokrates Healthcare Services: Bratislava - Ružinov

Hippokrates Healthcare Services sídli na adrese Prievozská 16634/4A, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví4 214okres Bratislava II
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Hippokrates Healthcare Services: IČO, sídlo a základné údaje

Hippokrates Healthcare Services s.r.o. (IČO 55123473) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Michal Točík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 760 860 € a výsledok hospodárenia +1 652 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 1. 2023
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Hippokrates Healthcare Services s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 760 860 €, typická firma odvetvia 46 711 €, čo je 16-násobok mediánu (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Hippokrates Healthcare Services

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Hippokrates Healthcare Services

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Hippokrates Healthcare Services

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates…

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II

IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk