MO - mont s.r.o.
Svinica · Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.
62 290 €tržby 2025 ▲ 103 %+1 458 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 16 947 €, výsledok hospodárenia 2 784 €
- 24 : tržby 30 710 €, výsledok hospodárenia 1 821 €
- 25 : tržby 62 290 €, výsledok hospodárenia 1 458 €
MO - mont s.r.o. (IČO 55123368) mala v roku 2025 tržby 62 290 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MO - mont
MO - mont má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 715 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 715 € | — |
| 2024 | — | 1 586 € | — |
| 2023 | — | 329 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ MO - mont
Podľa Registra právnických osôb koná za MO - mont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník MO - mont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Sarah Mydliarová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Sarah Mydliarováod 1. 1. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MO - mont
Za rok 2025 má MO - mont v závierke tržby 62 290 €, o 102,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 458 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 62 290 €.
Výkaz ziskov a strát MO - mont
Najvyššie tržby: rok 2025, 62 290 €. Najnižšie: rok 2023, 16 947 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 62 290 € |
| 2024 | 30 710 € |
| 2023 | 16 947 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 6 063 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 458 € |
| 2024 | 1 821 € |
| 2023 | 2 784 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MO - mont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MO - mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +5,9 % | +2,0 % |
| 2023 | +16,4 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MO - mont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 100 €, vlastné imanie 11 063 € a záväzky 19 037 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 100 € | 11 063 € | 19 037 € |
| 2024 | 18 354 € | 9 605 € | 8 749 € |
| 2023 | 8 275 € | 7 784 € | 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MO - mont (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 290 € | 1 458 € | 30 100 € | 11 063 € | 19 037 € | 7 826 € | +2,3 % |
| 2024 | 30 710 € | 1 821 € | 18 354 € | 9 605 € | 8 749 € | 3 869 € | +5,9 % |
| 2023 | 16 947 € | 2 784 € | 8 275 € | 7 784 € | 491 € | 3 604 € | +16,4 % |
Riziko: zaplatí MO - mont?
Peniaze od štátu: MO - mont
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MO - mont
Dátum vzniku MO - mont je 1. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné mená: VIEL DEAL s. r. o., Mgr. MICHAL MIKULA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55687/V
- Zmena obchodného menaPredtým VIEL DEAL s. r. o., odvtedy Mgr. MICHAL MIKULA s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 16 947 € · majetok 8 275 €
- Nový štatutár: Sarah MydliarováKonateľ
- Nový spoločník: Sarah MydliarováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Mgr. MICHAL MIKULA s. r. o., odvtedy MO - mont s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 62 290 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121875459
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MO - mont
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Finančný lízing
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
MO - mont v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
MO - mont je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), MO - mont má 62 290 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 61 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MO - mont 6. z 12.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 965 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 643 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 965 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 643 085 € |
| MO - mont | 62 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MO - mont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MO - mont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MO - mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 62 290 € | 61 965 € |
| 2024 | 30 710 € | 59 930 € |
| 2023 | 16 947 € | 55 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MO - mont | 62 290 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 49 120 € |
| medián kraja | 46 659 € |
| medián Slovenska | 61 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BEW s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 136 097 € (2025)
- TECHNO SERVIS BRATISLAVA spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 134 235 € (2025)
- Diligence, s. r. o.Trenčín · tržby 133 100 € (2024)
- PURE Bubble s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 130 217 € (2024)
- Sonela s.r.o.Komárno · tržby 129 478 € (2025)
- IB Trade, s.r.o.Paňovce · tržby 129 348 € (2025)
- Cyklo BeeF s.r.o.Radimov · tržby 128 775 € (2025)
- BBtech s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 128 246 € (2024)
- ARS Services, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 127 010 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MO - mont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MO - mont: Svinica
MO - mont sídli na adrese 313, 044 45 Svinica, okres Košice - okolie. V obci Svinica je 86 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.
Svinica: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
MO - mont: IČO, sídlo a základné údaje
MO - mont s.r.o. (IČO 55123368) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svinica, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 1. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Sarah Mydliarová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 62 290 € a výsledok hospodárenia +1 458 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n. (SK NACE 9529) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2023 |
| Skoršie názvy | VIEL DEAL s. r. o. Mgr. MICHAL MIKULA s. r. o. |
| Obec | Svinica |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) MO - mont s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 62 290 €, typická firma odvetvia 61 965 € (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy MO - mont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MO - mont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MO - mont
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 600 €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
- Končiace zmluvy35zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 500 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Svinicatypický nepokrytý dopyt 41 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina91 zmlúv za 3 roky · 479 835 € · naposledy 9. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.25 zmlúv za 3 roky · 15 192 € · naposledy 18. 9. 2026Mesto Košice14 zmlúv za 3 roky · 152 071 € · naposledy 29. 6. 2026 Všetkých 203 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Svinica
AGROK Košice-okolie, družstvoDUBRAVA GROUP, a.s.LUMAZO fruit s. r. o.MIKO-OS s.r.o.NaZ TRANS, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Svinica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 95.29) v okrese Košice - okolie
KLP s.r.o.IB Trade, s.r.o.Konki s. r. o.OZZY s.r.o.L.K.P.A s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.