VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A-Z Destiny

Michalovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

12 585 €tržby 2025 ▲ 71 %+176 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 585 €tržby 2025 ▲ 71 %
+176 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 5 300 €, výsledok hospodárenia 8 €
  2. 24 : tržby 7 370 €, výsledok hospodárenia 35 €
  3. 25 : tržby 12 585 €, výsledok hospodárenia 176 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A-Z Destiny (IČO 55107613) mala v roku 2025 tržby 12 585 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci A-Z Destiny

A-Z Destiny má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Štatutár A-Z Destiny

Podľa Registra právnických osôb koná za A-Z Destiny 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok A-Z Destiny

Za rok 2025 má A-Z Destiny v závierke tržby 12 585 €, o 70,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +176 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 12 585 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 18 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202513 tis. €▲ +70,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025176 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 753 €
Vlastné imanie 2025176 €
Záväzky 20255 577 €96,9 % majetku
Zisková marža 2025+1,4 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky219 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov18 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát A-Z Destiny

Súvaha A-Z Destiny

Všetky čísla zo závierok A-Z Destiny (3 roky)
Čísla zo závierok A-Z Destiny po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202512 585 €176 €5 753 €176 €5 577 €—+1,4 %
20247 370 €35 €2 266 €35 €2 231 €—+0,5 %
20235 300 €8 €1 135 €108 €1 027 €—+0,2 %

Riziko: zaplatí A-Z Destiny?

Peniaze od štátu: A-Z Destiny

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy A-Z Destiny

Dátum vzniku A-Z Destiny je 1. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-65391
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 5 300 € · majetok 1 135 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 12 585 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A-Z Destiny

  • Rozvoj a poskytovanie športovej, rekreačnej, regeneračnej a oddychovej činnosti ľudí.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

A-Z Destiny v odvetví členské organizácie

A-Z Destiny je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), A-Z Destiny má 12 585 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 933 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A-Z Destiny 72. z 167.

V odvetví v okrese Michalovce933aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A-Z Destiny, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Michalovce ›

Sídlo A-Z Destiny: Michalovce

A-Z Destiny sídli na adrese Gen. Petrova 35, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 129 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 748.

Subjektov v obci Michalovce6 129aktívnych
Subjektov v okrese Michalovce12 748aktívnych
V tom istom odvetví933okres Michalovce

Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›

A-Z Destiny: IČO, sídlo a základné údaje

A-Z Destiny (IČO 55107613) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 1. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Andrej Zúbek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 585 € a výsledok hospodárenia +176 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik1. 3. 2023
ObecMichalovce
OkresOkres Michalovce
Vyrubená daň z príjmov18 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) A-Z Destiny má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 585 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›

Sieť prepojení firmy A-Z Destiny

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu A-Z Destiny

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A-Z Destiny

  • Tendre65súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Michalovce

BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Michalovce

Teresa BenedictaEDUNET EUROPE, n.o.Human Point SlovakiaRegionálne vzdelávacie centrum MichalovceZdruženie pre duševné zdravie - Integra…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk