SMP invest družstvo
Zvolen · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
74 012 €tržby 2025 ▲ 87 %+2 817 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -210 €
- 23 : tržby 19 999 €, výsledok hospodárenia 566 €
- 24 : tržby 39 500 €, výsledok hospodárenia 742 €
- 25 : tržby 74 012 €, výsledok hospodárenia 2 817 €
SMP invest družstvo (IČO 55095691) mala v roku 2025 tržby 74 012 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár SMP invest
Podľa Registra právnických osôb koná za SMP invest 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SMP invest
Za rok 2025 má SMP invest v závierke tržby 74 012 €, o 87,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 817 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 74 012 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SMP invest
Najvyššie tržby: rok 2025, 74 012 €. Najnižšie: rok 2023, 19 999 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 74 012 € |
| 2024 | 39 500 € |
| 2023 | 19 999 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 3 915 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 817 € |
| 2024 | 742 € |
| 2023 | 566 € |
| 2022 | −210 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SMP invest
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,8 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SMP invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,8 % | +10,2 % |
| 2024 | +1,9 % | +6,5 % |
| 2023 | +2,8 % | +4,8 % |
| 2022 | — | +4,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SMP invest
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 539 252 €, vlastné imanie 268 998 € a záväzky 270 254 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 539 252 € | 268 998 € | 270 254 € |
| 2024 | 353 688 € | 147 348 € | 206 340 € |
| 2023 | 319 916 € | 146 606 € | 173 310 € |
| 2022 | 1 250 € | 1 040 € | 210 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SMP invest (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 012 € | 2 817 € | 539 252 € | 268 998 € | 270 254 € | 45 096 € | +3,8 % |
| 2024 | 39 500 € | 742 € | 353 688 € | 147 348 € | 206 340 € | 21 016 € | +1,9 % |
| 2023 | 19 999 € | 566 € | 319 916 € | 146 606 € | 173 310 € | 6 710 € | +2,8 % |
| 2022 | — | −210 € | 1 250 € | 1 040 € | 210 € | −210 € | — |
Riziko: zaplatí SMP invest?
Peniaze od štátu: SMP invest
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SMP invest
Dátum vzniku SMP invest je 21. 12. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/546/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 1 250 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121870058
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 74 012 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SMP invest
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- faktoring a forfaiting
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- vedenie účtovníctva
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
SMP invest v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
SMP invest je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), SMP invest má 74 012 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 272 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SMP invest 47. z 113.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| SMP invest | 74 012 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SMP invest
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SMP invest s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SMP invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 74 012 € | 46 749 € |
| 2024 | 39 500 € | 42 193 € |
| 2023 | 19 999 € | 41 565 € |
| 2022 | — | 40 572 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SMP invest | 74 012 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 48 433 € |
| medián kraja | 42 700 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MASCON, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 181 512 € (2025)
- somUp s.r.o.Žilina · tržby 181 426 € (2025)
- KISSINGER s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 181 331 € (2025)
- RESL, s. r. o.Trnava · tržby 181 283 € (2025)
- GreenMonkey s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 181 091 € (2023)
- ALAIN s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 967 € (2020)
- CREDITTON s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 180 884 € (2025)
- VIGA sk s.r.o.Dolný Kubín · tržby 180 794 € (2024)
- EDAMA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 727 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SMP invest, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SMP invest: Zvolen
SMP invest sídli na adrese Bystrický rad 314/69, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 367 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
SMP invest: IČO, sídlo a základné údaje
SMP invest družstvo (IČO 55095691) je družstvo so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 21. 12. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Ľubomíra Vlčej. Za rok 2025 sú v závierke tržby 74 012 € a výsledok hospodárenia +2 817 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 1 250 € |
| Vznik | 21. 12. 2022 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) SMP invest družstvo má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 74 012 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Sieť prepojení firmy SMP invest
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SMP invest
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SMP invest
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
LP company s.r.o.Contabile s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Zvolen
AGROTECHNIKA, s. r. o.BEGBIE, s.r.o.TEKMA SLOVENSKO s.r.o.JAST Servis s.r.o.BPS Kaloša s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.