Izola Holding, a.s.
Košice - Nad jazerom · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
0 €tržby 2024+13 204 €zisk 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -240 €
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 654 508 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 13 204 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 563 996 €
Izola Holding, a.s. (IČO 55084079), sídlo Košice - mestská časť Nad jazerom, je v registri zapísaná od 16. 12. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Izola Holding
V roku 2025 mala Izola Holding priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 0 € |
| 2023 | — | 0 € | 0 € |
| 2022 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Predstavenstvo Izola Holding
Podľa Registra právnických osôb koná za Izola Holding 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Izola Holding
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Izola Holding
Za rok 2024 má Izola Holding v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia +13 204 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 0 €.
Výkaz ziskov a strát Izola Holding
Najvyššie tržby: rok 2022, 0 €. Najnižšie: rok 2022, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 2 231 468 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 563 996 € |
| 2024 | 13 204 € |
| 2023 | 654 508 € |
| 2022 | −240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Izola Holding
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 297 922 €, vlastné imanie 764 620 € a záväzky 3 533 302 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 297 922 € | 764 620 € | 3 533 302 € |
| 2024 | 2 834 529 € | −1 087 152 € | 3 921 681 € |
| 2023 | 3 162 699 € | −758 964 € | 3 921 663 € |
| 2022 | 27 500 € | 27 260 € | 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Izola Holding (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 563 996 € | 4 297 922 € | 764 620 € | 3 533 302 € | −3 558 € | — |
| 2024 | 0 € | 13 204 € | 2 834 529 € | −1 087 152 € | 3 921 681 € | −1 193 € | — |
| 2023 | 0 € | 654 508 € | 3 162 699 € | −758 964 € | 3 921 663 € | −4 553 € | — |
| 2022 | 0 € | −240 € | 27 500 € | 27 260 € | 240 € | −240 € | — |
Riziko: zaplatí Izola Holding?
Peniaze od štátu: Izola Holding
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Izola Holding
Dátum vzniku Izola Holding je 16. 12. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/1796/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 0 € · majetok 27 500 €
- Nový zápis v registri: Zuzana VargováČlen dozorného orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Izola Holding
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Izola Holding v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Izola Holding je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Košice IV | 49 800 € |
|---|---|
| medián kraja | 41 738 € |
| medián Slovenska | 41 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo Izola Holding: Košice - Nad jazerom
Izola Holding sídli na adrese Textilná 8, 040 01 Košice - mestská časť Nad jazerom, okres Košice IV. V obci Košice - Nad jazerom je 5 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Košice - Nad jazerom: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Izola Holding: IČO, sídlo a základné údaje
Izola Holding, a.s. (IČO 55084079) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Košice - Nad jazerom, okres Košice IV. Dátum vzniku je 16. 12. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Jaroslav Varga, CSc.. Za rok 2024 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia +13 204 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 16. 12. 2022 |
| Obec | Košice - Nad jazerom |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Izola Holding
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Izola Holding
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Izola Holding
- Tendre138súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu27odvetví chýba v meste Košice - Nad jazeromtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania559 zmlúv za 3 roky · 186 758 255 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 222 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
IZOLA Košice, s.r.o.IZOLA areál, s.r.o.IZOLAprojekt, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom
LABAŠ s.r.o.FRUCONA Košice, a.s.PUELLAvone s.r.o.VAMEX, a.s., KošiceSTRIP, a.s. KošiceVšetky firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Košice IV
BUILDINGS CITY, s.r.o.Q - MEDICAL s.r.o.ARCOLA, s. r. o.BCT 2 s.r.o.MMM Investment s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.